Re: Rozwój i przyszłość theHunter - opinie, sugestie, dyskusja

4
Szczerze chłopaki samych nas to zastanawia. Konkursy ściągają ludzi tylko na 5 minut...po nagrodę i na forum już się nie udziela. W google reklamę inwwstowalismy, staramy się promować stronę na innych forach (tutaj przydałaby się pomoc użytkowników ale nikt nie wykazuje chęci). Jest ciężko. Największy ruch jest po aktualizacjach

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Rozwój i przyszłość theHunter - opinie, sugestie, dyskusja

8
Witam,

Niestety gra TheHunter w mojej opinii dużo straciła na jakości w 2015 roku. Masa nowych błędów skutecznie dyskredytuje większość nowości. W efekcie gracze którzy grali w nią regularnie - odpływają, oczywiście pojawiają się nowi ale raczej na krótko... (3 miechy licencji i papa) - może to też powód dla którego jest mniejszy ruch na forum?

Dogrzebałem się kiedyś do statystyk graczy korzystających na steam - wykres idzie w dół patrząc od początku wprowadzenia gry na platformę steam. Odpalenie nowych rezerwatów daje chwilowy pik w górę ... ale po kilku tygodniach sytuacja wraca do normy i powolutku wykresik sobie opada. Jak devsi będą robić podsumowanie roczne gry - powinni pomyśleć o zmianach w celu uatrakcyjnienia gry ( w końcu z faktami się nie dyskutuje) w 2016 przy czym jak pokazuje 2015 rok dodawanie nowych (niestety słabo przetestowanych) rezerwatów, broni, zwierząt, ubrań... nie podnosi atrakcyjności gry a jedynie nieco przesuwa w czasie jej spadek.

Najwyższy czas na jakieś większe zmiany !

pzdr

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Rozwój i przyszłość theHunter - opinie, sugestie, dyskusja

10
np:

rozwój gry w kierunku bardziej otwartej na kreację niektórych jej elementów, przez użytkowników np:

- wprowadzenie gildi ,z grupowymi statami, osiągnięciami, konkursami (waga mięsa, ilość skórek, najwyższe trofea), eventami, misjami oraz gildowymi rezerwatami (wspólnie aranżowanymi i prowadzonymi przez grupę włącznie z kontrolą populacji występujących gatunków)
- umożliwienie aranżacji własnej leśniczówki w której można by pochwalić się salą trofeum,

rozwój gry w kierunku urozmaicenia polowania, poprzez rozbudowę/dopracowanie/poprawienie istniejących rozwiązań np:

- zwiększenie palety zachowań zwierząt wzbogacone o niektóre interakcje pomiędzy nimi (np królik spłoszony przez lisa, agresywna locha z młodymi, niedźwiedź łapiący ryby, jeleń szlachetny przegania drugiego samca ze swojego terytorium, wyprawy zwierząt do wodopoju, itd)
- przypadkowe pojawianie się niektórych gatunków od czasu do czasu np. łoś w hirshfelden, renifery w whiterime ridge, bizon w redfeather falls,
- przypadkowe ataki zwierząt sklasyfikowanych jako "nie agresywne" np. (niespodziewany atak rannego kojota z za krzaka, szarża byka Wapiti zbudzonego z popołudniowej drzemki, kopniak od spłoszonego renifera uciekającego w stadzie przed innym graczem)
- przypadkowe "zacięcie" dawno nie używanej/czyszczonej broni
- dodanie zmysłu węchu dla psów aby doprowadził nas do najbliższego tropu


pzdr

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Rozwój i przyszłość theHunter - opinie, sugestie, dyskusja

11
Odpycha tez że wszystko trzeba kupować a zarabianie em w konkursach to masochizm na dzika i baribale to już w ogóle nie liczy się tu umiejętność a ilość włożonych em w gre = brak balansu. Każdy kto ma beczkę na przynęty ma praktycznie konkurs już wygrany. Dziwne moim zdaniem konkursy na największą odległość strzału. Zauważyłem że zwierz znika po 200 metrach, ludzie na 300 strzelają ponad = gra nagradza wykorzystywanie błędów. Licencje na niektóre zwierzeta nie powinny być płatne np bażanty i dać komuś jakąś denną wiatrówke na start skoro jest licencja na króliki na guest..... Naprawdę mam płacić za wiatrówkę? Poważnie? Co dalej, może pająki dodadzą i lacz kuboty za 10000EM w kamuflażu leśnym oczywiście. Nie wspomnę o lewitujących kamieniach/trawie/wszystkich obiektach na mapie.

Kalendarz adwentowy mogli sobie odpuścić jak ma to wyglądać jak wygląda, czyli nie masz tego i tego przedmiotu? No to bywa, pies się topi łańcuch pływa, nie zrobisz tego. Nie jestem za rozdawaniem EM na lewo czy prawo czy coś. Ale za ułatwieniem dostępu do niego. By ludzie nie musieli kombinować w ,,zarabiaj em" tylko dali upust swoich możliwości w grze w konkursie innym niż ,,wydaj na gre 50 tys zł i zajmij 1 miejsce bo reszta graczy lata w początkowych ubraniach"

Sposób na zwiększenie popularności? To nie przejdzie, lepiej dodać 50-ty sztucer za milion em wiadomo ale mój pomysł to dodanie wypożyczania itemów w multiplayer-ze gdy admin ma abonament a max 2 graczy gościa to miło by było jakby mieli takie same możliwości co ja, licencje na wszystko. Nawet pożyczyłbym broń czy coś. Na pewno ich wskaźniki popularności wystrzeliłyby poza skalę.

Ja wróciłem niedawno do huntera na ostatni sezon w roku 2015. Licencje itd do marca.Mogliby i mam nadzieje że dadzą, jakiś ciekawy przedmiot. Prezent, cokolwiek by mnie przykuć do monitora bo dla samego polowania to mogę dla przyjemności godzinke dziennie spędzić a w sklepie jest 50 mln rzeczy do kupienia. Oj rozpisałem się mam nadzieje że się zemną zgadzacie i nikt mi nie wyjdzie z tekstem że bym chciał najlepiej wszystko czy coś. Bo tak nie jest, chce zapracować na to ale na warunkach FAIR PLAY które tu nie istnieją.

Darz bór.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Rozwój i przyszłość theHunter - opinie, sugestie, dyskusja

12
Nie mam nic do dodania w powyższej wypowiedzi.
.Mogliby i mam nadzieje że dadzą, jakiś ciekawy przedmiot. Prezent, cokolwiek by mnie przykuć do monitora bo dla samego polowania to mogę dla przyjemności godzinke dziennie spędzić a w sklepie jest 50 mln rzeczy do kupienia.
Zaspoileruje Ci - nie, nie dadzą. Dali ostatnio z wielkiej łaski darmowy rewolwer, więc limit prezentów na najbliższe lata został wyczerpany ;)
Mysliwy / Gracz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Rozwój i przyszłość theHunter - opinie, sugestie, dyskusja

13
Nadzieja matką głupich jak to mówią, nadzieja, tak definicja tego słowa to tropienie samca dzika minimum 220kg do dzisiejszego konkursu, bez żadnych przynęt tylko wabik dźwiękowy i uryna dzika, licząc. Że w międzyczasie ktoś kto kupił beczkę na przynęte do niedźwiedzi nie upoluje 50 mln dzików kiedy ja ledwo 1, i to jakąś miernote 140kg : /

Szczerzę to chyba se siana dam z tym kalendarzem adwentowym jak będzie coś godnego poświęcenia mojego czasu to wtedy tak. Na chwile obecną nie jestem tym zainteresowany i gram dla przyjemności wykonując przy okazji zlecenia ,,zarabiaj em" czatując w ambonie.

Hm wszystko co bym chciał napisałem wyżej najbardziej te wypożyczanie przedmiotów w MP. Jakieś dzienne misje za em? te głupie 5 -20 em za np ,,Osiągnij dziś dystans 10km kucając" co oczywiście zachęci mnóstwo ludzi do grania. Albo logowanie codziennie GM i w niedziele EM.

Z takich totalnie odjechanych pomysłów to jakby te chatki ,,lodge" które widzimy na dzień dobry były naszym domkiem na trofea w których wisiały by głowy naszych najlepszych zwierzyn ,,sala chwały"

Implementacja systemu łowienia ryb.

Afryka - sawanna, coś co kocham najbardziej, czyli duża niebezpieczna zwierzyna. Hipopotamy... Słonie... Lwy i tygrysy. Jak i żyrafy, hieny guźce itd.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Rozwój i przyszłość theHunter - opinie, sugestie, dyskusja

15
Wydaje mi się, że przegięli z ilością dodawanych masowo i lawinowo powielanych przedmiotów (skórki), które nic nie wnoszą, nic nie dają, tylko niejako "wymuszają" na starych graczach sztuczne nabijanie w kółko tego samego - ale ileż można? Dawniej kupowałem każdą broń i to było wydarzenie, wszyscy czekali, żeby kupić, nabijać i mieć fun, a teraz? Co tydzień nowa skórka i większość "starych" odpuściła bezsensowne nabijanie łapek po podniesieniu granicy do jakichś mega liczb, a dla nowych graczy to jeden wielki salon z bardzo drogimi itemami, więc nawet jakby chciał ponabijać punktów to ani nie starczy mu kasy na wszystko, ani czasu, bo zanim nabije 2 bronie to wyjdzie 7 nowych... i takie kółko zamknięte. A nowe zwierzęta bardzo rzadko, a jak już to znowu "reskiny" istniejących - np. kaczki, lisy, króliki.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości