Re: Rozwój i przyszłość theHunter - opinie, sugestie, dyskusja

80
GÓRY SKALISTE - film pokazowy. 

[youtube]TysrQ5iREqk[/youtube]

Kilka informacji ogólnych. 
> Od przyszłego tygodnia strona theHunter.com będzie posiadało nową stronę startową.
> Góry skaliste nie będą wymagały sprzętu do wspinaczki !!

*Materiał zawarty w filmie pochodzi z WIP (work in progress / praca w toku). Czyli wiele rzeczy może ulec zmianie.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Rozwój i przyszłość theHunter - opinie, sugestie, dyskusja

89
W dalszym ciągu nie rozumiem, jak oni mogą psuć tą grę... Nie chodzi mi tutaj o zawartości które dodają, a o ich aktualizacje. Wczoraj pobrało mi kilka megabajtów patcha, po czym zepsuła mi się gra... Jest widok ładowania rezerwatu, w tle leci muzyka i tyle z grania. Zrobiłem wszystkie czynności kompleksowej naprawy, nic a nic nie dało. Czytałem na oficjalnym forum, że bardzo dużo osób ma podobny problem po tej aktualizacji. Za każdym razem jak wprowadzą coś nowego, wszystko się psuje... Do tego dochodzi brak konkursów..
Mysliwy / Gracz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Rozwój i przyszłość theHunter - opinie, sugestie, dyskusja

90
Łanczkoś pisze:W dalszym ciągu nie rozumiem, jak oni mogą psuć tą grę... Nie chodzi mi tutaj o zawartości które dodają, a o ich aktualizacje. Wczoraj pobrało mi kilka megabajtów patcha, po czym zepsuła mi się gra... Jest widok ładowania rezerwatu, w tle leci muzyka i tyle z grania. Zrobiłem wszystkie czynności kompleksowej naprawy, nic a nic nie dało. Czytałem na oficjalnym forum, że bardzo dużo osób ma podobny problem po tej aktualizacji. Za każdym razem jak wprowadzą coś nowego, wszystko się psuje... Do tego dochodzi brak konkursów..
Jasna cholera mi się własnie naprawiło, zawsze miałem ten problem, po aktualizacji odszedł jak ręką odjął wchodze na forum okazuje się że przesżło na innych, zaczynam sie martwić co by po następnej aktualce mi to nie wróciło ;)


Czuwaj Braci!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron