Re: Rozwój i przyszłość theHunter - opinie, sugestie, dyskusja

107
Narazie wilkow nie ma . Rezerwat ladny , pozytywnie mnie zaskoczyl a przejscia przez tunele to juz calkowita nowosc hehehe podchodzisz naciskasz E i przenosi cie na drugi koniec tunelu .
Misio wyglada dla mnie jak pluszowa zabawka hehehe ustrzelilem nawet Bialego Misia heheh ciekawe czy to odmiana kolorystyczna czy unikat , ale ta zabawka atakowala mnie kilka razy a raz to nawet jak siedzialem na skalce probowal sie wdrapac do mnie no i w koncu zobaczylem w grze niedzwiedzia na stojaco {na tylnych nogach }zastanawiam sie nad zwiekszeniem ilosci apteczek no i bez porzadnej pukawy juz sie tam nie wybiore . Jesli nie bedzie zbyt duzo bagow to to jest moim zdaniem krok w dobra strone  no moze poza tym ze naprawde gra nie odpala sie na niskich ustawach
P.S. Ktos widzial te Owce? ja przelazilem z 10 km i nawet sladu nie znalazlem
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Rozwój i przyszłość theHunter - opinie, sugestie, dyskusja

110
Misie trochę rozczarowują. Chociaż na razie mam na rozkładzie tylko dwa. Małe i wyglądają jak puchate świnie. Model chodzenia jak u brunatnych. Fajnie, że ryczą. Owiec, a złaziłem całe górne piętro (swoją drogą - pięknie zrobione, tunele też mi się podobały), nie znalazłem. Ani tropów, ani odgłosów, może jeszcze nie wsadzili...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Rozwój i przyszłość theHunter - opinie, sugestie, dyskusja

113
Owce już są. Trzy sztuki mam na rozkładzie, w tym jednego fajnego barana ;) Przyjemnie się na nie poluje, przyjemniej niż na koziorożce alpejskie. Chociaż przy modelu się specjalnie nie wysilili, ot kształt rogów przerobili.

Natomiast mam wrażenie, że strasznie coś dziś mieszali na serwerze. Tropiłem postrzałka, byka wapiti. Nagle z boku wylazł mi drugi. Potraktowałem go strzałą, trafiłem płuca-serce. Zaznaczyłem dalmierzem początek jego śladu i polazłem za tym pierwszym. Kiedy wróciłem za 20 minut, po tropie nie było ani śladu. Pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron