Re: Rozwój i przyszłość theHunter - opinie, sugestie, dyskusja

64
Jeśli to ma być największy rezerwat to aby nie odwalili kichy i nie dali 6 zwierząt bo to porażka by była. Na WRR odczuwać braki w zwierzynie na północno - wschodniej części. Tutaj to powinni dać jakieś 8-9 gatunków. Chciałbym ujrzeć indyka, wapiti, mulaka i baribala z tych zwierząt, które już są, zrobić reskina niedźwiedzia brunatnego na grizzly no i z nowych owce kanadyjską, wilka szarego, widłoroga no i nie wiem...koguara?
Ale znając devsów zrobią 1 zwierze nowe (pewnie owce kanadyjską), zrobią reskiny (grizzly i rocky mountain elk, ten obecny wapiti to roosevelt elk) no i wcisną nam mulaka, kojota, indyka lub jakieś króliki oraz łosia, który już mi w gardle staje i nie mogę na niego patrzeć ;)
Myślę, że rezerwat będzie zaraz nad RFF i będzie się ciągnął pod WRR.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Rozwój i przyszłość theHunter - opinie, sugestie, dyskusja

68
Góry Skaliste- ekstra. Jesień- bosko.  Oby był tam bocian☺Na tym tyle zachwytu i raczej nie robię sobie nadziei na cos super. Biorąc pod uwagę ostatnie kilka rezerwatów spodziewam sie raczej nędzy bez skladu i ładu. Mokradła - totalnie nie wykorzystany potencjał. Australia- totalne dno za które powinni nam płacić odszkodowanie. No i zima- szkoda gadać, bylem tam ze 3 razy. Oczywiście mam na myśli zwierzaki które powinny byc na tych rezerwatach a ich tam nie ma. Widoki są cudne na wszystkich, wiec obawiam sie , że na tym nowym tylko one będą warte zajrzenia tam od czasu do czasu.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Rozwój i przyszłość theHunter - opinie, sugestie, dyskusja

69
Już znamy gatunki zwierząt na nowej mapie. Oto one:

* Owca kanadyjska
* Pardwa białosterna
* Niedźwiedź grizli
* Mulak
* Wapiti (Cervus canadensis nelsoni)
Obrazek
Obrazek

Mam jednak do Was pytanie :> Jak nazwiemy odmianę Wapiti? Ponieważ w polskim nazewnictwie takowy nie występuje.

Moje propozycje:
[ul][li]Wapiti skalisty[/li]
[li]Jeleń skalisty[/li][/ul]
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron