Ankieta theHunter

1
Nikogo nie zmuszam do odpowiadania tak jak to zrobiłem, jednak wybrałem najlepsze i najbardziej optymalne odpowiedzi!

LINK DO ANKIETY:
https://www.surveymonkey.com/s/theHunter_survey

1. How did you first hear about theHunter? (jak się dowiedzieliście o theHunter)

* Other (please specify) - http://thehunter.pl/

2. How long have you been playing theHunter? (Jak długo gracie w theHunter)

Wybieramy swój czas gry

3. How often do you play theHunter? (Jak często gracie w theHunter)

Wybieramy jak często gramy

4. What is your main in-game focus? (Jaki jest wasz główny cel gry)
Wybieramy, dlaczego gramy w theHunter

5. Do you find our web interface intuitive? (Czy interfejs strony jest czytelny)
Wybieramy "NO", i po przejściu na stronę otrzymamy pytanie:
5.1.(6) How can we improve our web interface?
I wpisujemy:
Managing photo gallery and profile

6. How often do you experience bugs in the game? (jak często doświadczacie błędów w grze)
Myślę, że zaznaczenie 1 albo 2 opcji będzie odpowdienie.


7. How do you evaluate our efficiency when fixing bugs? (jak oceniacie skuteczność naprawy błędów)
Tutaj wybieramy 2

8. Would you recommend theHunter to a friend? (czy polecicie grę swojemu znajomemu?)


9. According to you, what are three best things about theHunter? (3 najlepsze rzeczy w theHunter)

10. What can we improve in theHunter? (Co możemy usprawnić w theHunter)
Wpisujemy:
Animal behavior, animal animations, interactions with other species of predators; carrion / dead animals in nature reserves; more aggressive predators and their response to the lure of "JackRabbit".

11. How satisfied are you with our communication? (Czy jesteś zadowolony z naszej społeczności)

12. How do you usually learn about theHunter news and updates? (Skąd dowiadujesz się o nowościach)

*Other (please specify) - http://thehunter.pl/

13. Which social channels do you use on a weekly basis? (jakie odwiedzasz strony społecznościowe)

*Other (please specify) - http://thehunter.pl/

14. How can we improve the way we communicate with the community? (jak możemy usprawnić drogę komunikacji)

15. Have you bought anything in theHunter? (Czy kupowaliście coś w theHunter)

16. Where did you buy your membership / membership bundle?(Gdzie kupowaliście konta premium)

17. Was your payment experience satisfactory? (czy transakcja przebiegła pomyślnie)

18. Did your purchase offer value for money?

19. Would you buy something on theHunter again? (czy kupisz coś ponownie w theHunter)

20. Are you satisfied with the payment options available for your country? (Czy jesteś zadowolony ze sposób płatności w swoim kraju)

21. Have you used our 'Earn em$' option? (czy używałeś opcji Zarób EM$?)

22. Was the experience satisfactory? (czy transkacja przebiegła pomyślnie?)

OD 23 do 27 ZALECAM ustawić tak jak jest na obrazku:
23. New game features (e.g. things like Team Competitions) = Nowe opcje gry (np zawody drużynowe). New reserve = nowy rezerwat. New species = nowe gatunki. New equipment = nowy ekwipunek.

24. Afryka i Australia to wiadomo, dalej North American Mountains = amerykańskie góry skaliste, North American Fall Environment = jesienne środowisko ameryki północnej.

25. Jakie gatunki chcielibyście najbardziej. Small vermin (eg. Rabbits / Hare) = małe szkodniki, np królik / zając. Cat (Mountain Lion / Lynx) = koty (puma, ryś). Waterfowl (e.g. Ducks & Geese) = kaczki / gęsi. Goat (e.g. Mountain goat) = kozy (kozioł śnieżny). Deer (e.g. Caribou & Fallow Deer) = Jeleń (karibu, daniel)

26. Jaki ekwipunek chcielibyście. Transportation = transport. Weapons = broń. Lures = wabiki. Blinds / stands / czatownie itp. Clothing = ubrania.

27. Jakie opcje / dodatki do gry. Player created competitions = zawody / turnieje stworzone przez gracza. Avatar customization (e.g. more hairstyles, skin tones, face shapes, etc.) Dostosowywanie avatara (np więcej fryzur, kolorów skóry, kształty twarzy itp.) Player created buildings (e.g. lodges & towers) = budynki stworzone przez gracza (np. domki łowiecki, wieże) Guilds (including team vs team competitions) = gildie (w tym pojedynek gildii) VR Support (eg. Oculus Rift) = sprzęt typu Oculus Rift (okulary rozszerzonej rzeczywistości).
Obrazek
28. Which browser do you use to access theHunter? (Jakiej używacie przeglądarki)

29. Which operating system do you use when playing theHunter? (jaki posiadacie system operacyjny)

30. What is the down speed of your Internet connection? (jaka jest prędkość waszego internetu)

31. Does the game perform well on your computer? (Czy gra na Twoim komputerze chodzi płynnie?)

32. What is your gender? (Jaka jest Twoja płeć?)

33. How old are you? (Jaki jest Twój wiek?)

34. Where do you live? (Gdzie mieszkasz?)

35. Which hunting/gaming/outdoor sites, forums and communities do you visit on a regular basis?
Wpisujemy naszą stronę : http://www.thehunter.pl

36. Do you play any other hunting games? (czy gracie w inne gry myśliwskie) (jeżeli tak to jakie)

37. Are you a hunter in real life?(czy jesteś myśliwym w prawdziwym życiu)
Zaznaczmy tak wtedy będziemy mieli 1 pytanie więcej

38. How does theHunter compare to the real life hunting? (jak theHunter odnosi się do prawdziwych polowań?)
Zaznaczamy 2 lub 3

39. If you want to participate in our em$ draw, please enter your theHunter name. (jeżeli chcesz wziąć udział w losowaniu nagród wpisz swój nick z gry).


=====PRZYKŁADOWE WYPEŁNIENIE ANKIETY=======
http://files.tinypic.pl/i/00509/z8xqnrjdja3n.png
http://images.tinypic.pl/i/00509/spmm2rrmyvts.png
http://images.tinypic.pl/i/00509/oyyt5ys8icx4.png
http://pics.tinypic.pl/i/00509/5v5oiq2m263f.png



Nikogo nie zmuszam do odpowiadania tak jak to zrobiłem, jednak wybrałem najlepsze i najbardziej optymalne odpowiedzi!
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Ankieta theHunter

4
No proszę proszę, ktoś tu "zaleca" coś ustawić, mimo że na polski przełożone i każdy głupek potrafi wybrać to co sam chce. Brak słów co do Jimmy, to że ma marzenia co do przyszłości gry takie czy takie nie oznacza że musi komuś to swoje rady wpajać...

Jeszcze jedno takie "zalecenie" na mój pm i będę to musiał chyba zgłosić, nie będzie mi ktoś radził jak mam wypełnić ankietę.

Witamy w Polsce :roll:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Ankieta theHunter

5
MetalMind czy ty umiesz czytać, czy dopiero uczysz się literek? Pisze wyraźnie, cytuje: "Nikogo nie zmuszam do odpowiadania tak jak to zrobiłem, jednak wybrałem najlepsze i najbardziej optymalne odpowiedzi!"

A teraz Ciebie zacytuję : "Jeszcze jedno takie "zalecenie" na mój pm i będę to musiał chyba zgłosić, nie będzie mi ktoś radził jak mam wypełnić ankietę." - witamy w Polsce - kraju donosicielów!

Każdy ma marzenia co do gry, jednemu pasuje to, drugiem coś innego, dlatego jest to ANKIETA!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Ankieta theHunter

6
bulatgregory, ty też się naucz czytać - skoro to jest zalecenie to czemu nie przetłumaczył punktów od 23 do 28? Bo wie że wszyscy "zaufają wielkiemu Jimmiemu" który jest w teamie tłumaczącym i na ślepo wypełnią te punkty. Jeśli by ZALECAŁ to by je też przetłumaczył.

Skoro każdy ma marzenia co do gry to mógł po prostu wysłać całą przetłumaczoną ankietę i potem w drugim poście napisać co wybrał, co mu się zamarzyło :) Skoro każdy ma marzenia to niech nikt nikomu nie zaleca niczego z "wyciętymi" nieprzetłumaczonymi punktami :)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Ankieta theHunter

9
Dla ludzi z "własną wolą" przetłumaczyłem brakujące punkty. Pozdrawiam :)

23. New game features (e.g. things like Team Competitions) = Nowe opcje gry (np zawody drużynowe). New reserve = nowy rezerwat. New species = nowe gatunki. New equipment = nowy ekwipunek.

24. Afryka i Australia to wiadomo, dalej North American Mountains = amerykańskie góry skaliste, North American Fall Environment = jesienne środowisko ameryki północnej.

25. Jakie gatunki chcielibyście najbardziej. Small vermin (eg. Rabbits / Hare) = małe szkodniki, np królik / zając. Cat (Mountain Lion / Lynx) = koty (puma, ryś). Waterfowl (e.g. Ducks & Geese) = kaczki / gęsi. Goat (e.g. Mountain goat) = kozy (kozioł śnieżny). Deer (e.g. Caribou & Fallow Deer) = Jeleń (karibu, daniel)

26. Jaki ekwipunek chcielibyście. Transportation = transport. Weapons = broń. Lures = wabiki. Blinds / stands / czatownie itp. Clothing = ubrania.

27. Jakie opcje / dodatki do gry. Player created competitions = zawody / turnieje stworzone przez gracza. Avatar customization (e.g. more hairstyles, skin tones, face shapes, etc.) Dostsowywanie avatara (np więcej fryzur, kolorów skóry, kształty twarzy itp.) Player created buildings (e.g. lodges & towers) = budynki stworzone przez gracza (np. domki łowiecki, wieże) Guilds (including team vs team competitions) = gildie (w tym pojedynek gildii) VR Support (eg. Oculus Rift) = sprzęt typu Oculus Rift (kto nie wie, proszę wklepać w wikipedii / Google).
Ostatnio zmieniony 13 mar 2014, 13:46 przez MetalMind, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Ankieta theHunter

10
MetalMind pisze:bulatgregory, ty też się naucz czytać - skoro to jest zalecenie to czemu nie przetłumaczył punktów od 23 do 28? Bo wie że wszyscy "zaufają wielkiemu Jimmiemu" który jest w teamie tłumaczącym i na ślepo wypełnią te punkty. Jeśli by ZALECAŁ to by je też przetłumaczył.

Skoro każdy ma marzenia co do gry to mógł po prostu wysłać całą przetłumaczoną ankietę i potem w drugim poście napisać co wybrał, co mu się zamarzyło :) Skoro każdy ma marzenia to niech nikt nikomu nie zaleca niczego z "wyciętymi" nieprzetłumaczonymi punktami :)
Powiedz mi w jaki sposób ktokolwiek może Cię zmusić do czegokolwiek? Każdy wypełni jak mu się podoba, każdy ma wolną wolę i swój rozum. Nie bądźmy dziećmi. Każdy pisze w ankiecie to, co uważa za słuszne. Mi się osobiście bardzo ta ankieta podoba, bo napisałem w niej to, co uważam za słuszne i to co można by poprawić i bardzo fajnie, że coś takiego zrobili. Mnie dziwi co innego, pojawiasz się sporadycznie, nie udzielasz się tutaj, żeby pomóc rozwijać polską społeczność The Hunter, chociaż jesteś doświadczonym graczem, ale do "zgłaszania" pierwszy. Trochę to smutne.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Ankieta theHunter

11
destos pisze:
MetalMind pisze:bulatgregory, ty też się naucz czytać - skoro to jest zalecenie to czemu nie przetłumaczył punktów od 23 do 28? Bo wie że wszyscy "zaufają wielkiemu Jimmiemu" który jest w teamie tłumaczącym i na ślepo wypełnią te punkty. Jeśli by ZALECAŁ to by je też przetłumaczył.

Skoro każdy ma marzenia co do gry to mógł po prostu wysłać całą przetłumaczoną ankietę i potem w drugim poście napisać co wybrał, co mu się zamarzyło :) Skoro każdy ma marzenia to niech nikt nikomu nie zaleca niczego z "wyciętymi" nieprzetłumaczonymi punktami :)
Powiedz mi w jaki sposób ktokolwiek może Cię zmusić do czegokolwiek? Każdy wypełni jak mu się podoba, każdy ma wolną wolę i swój rozum. Nie bądźmy dziećmi. Każdy pisze w ankiecie to, co uważa za słuszne. Mnie dziwi co innego, pojawiasz się sporadycznie, nie udzielasz się tutaj, żeby pomóc rozwijać polską społeczność The Hunter, chociaż jesteś doświadczonym graczem, ale do "zgłaszania" pierwszy. Trochę to smutne.
Bardziej wolę oficjalną społeczność. Co to ma w ogóle do rzeczy, do tego tematu?? Moja sprawa gdzie i ile się udzielam. Pojawiłem się, bo dostałem pw. I nic jeszcze nie zgłosiłem. Już napisałem że skoro ktoś nie przetłumaczył kilku punktów i je zaleca jak wypełnić, to dla ludzi którzy nie kumają angielskiego i którzy ufają moderatorowi, to jest narzucanie jednak czegoś, podpowiadanie.

Powyżej podałem tłumaczenie tych punktów. Pozdr

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Ankieta theHunter

13
bulatgregory pisze:Aha czyli ma się rozumieć że społeczność thehunter-polska to partyzantka i podziemie(nieoficjalne)?
Masz w pomocy na stonie thehunter jak byk link do naszej społeczności.
Przecież wiem, że mam, czy ktoś powiedział że nie wiem? :) Ale nie znaczy to że muszę tu częściej przebywać, tylko dlatego że to forum jest "polskie" :) Poza tym, off top.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Ankieta theHunter

14
MetalMind pisze:Jeszcze jedno takie "zalecenie" na mój pm i będę to musiał chyba zgłosić, nie będzie mi ktoś radził jak mam wypełnić ankietę.
Wiemy, że jesteś głównym "lizodu*em" oficjalnego forum ale daj tyłkom devs'ów odetchnąć. Wiemy też, że psują grę i chcą wyciągnąć jak najwięcej kasy. Trzeba jakoś na nich wpłynąć, żeby zaczęli robić coś innego niż ubrania i nowe "skiny" broni.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Ankieta theHunter

15
BraYneX pisze:
MetalMind pisze:Jeszcze jedno takie "zalecenie" na mój pm i będę to musiał chyba zgłosić, nie będzie mi ktoś radził jak mam wypełnić ankietę.
Wiemy, że jesteś głównym "lizodu*em" oficjalnego forum ale daj tyłkom devs'ów odetchnąć. Wiemy też, że psują grę i chcą wyciągnąć jak najwięcej kasy. Trzeba jakoś na nich wpłynąć, żeby zaczęli robić coś innego niż ubrania i nowe "skiny" broni.
I właśnie dlatego nie lubię tu przebywać, trafi się czasem jakiś mędrzec który przeczyta kilka moich pochwalnych postów na oficjalnym forum i już mnie by zaszufladkował za wazeliniarstwo. Poszukaj mózgu. Poziom tego forum zniechęca mnie, więc rzadko tu bywam :)

I dlatego też nie lubię polskiego podejścia do gry. Każdy narzeka że "zdzierają kasę, wyciskają od nas ostatnie grosze", a każdy i tak gra. Nie mogłem już tego czytać / słuchać, co gram z polakiem to ciągle to samo, rozmowa o kasie (zazwyczaj), czego nie spotykam grając z kimś innym. Ciągłe hejtowanie, nic więcej :) Owszem, o tym też trzeba pogadać, ale jak słucham tego 50% czasu gry to na prawdę przesada.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości