Konkurs "Typ Sebuś"

1
Witam Was bardzo serdecznie, Ci co mnie mniej więcej poznali, wiedzą że uwielbiam rywalizować i praktycznie biorę udział w każdym konkursie UHC zajmując przy tym wysokie miejsca, dlatego postanowiłem zwiększyć sobie poziom trudności i dać również szansę Wam abyście mnie oskubali. 26 maja na UHC rozpocznie się konkurs o nazwie "Bob Milek / Elmer Keith Memorial Hunt".
Obrazek

Waszym celem będzie wytypowanie miejsca, które w tym konkursie zajmę. Główna nagroda, sponsorowana przezemnie to 1000 ems i dotyczyć będzie miejsca od 4 do niżej, dodatkowo bedziesz musiał określić punktację Baribala jakiego strzelę w tym konkursie (dodam, że baribale mnie nie lubią), ten typ Baribala będzie potrzebny w momencie gdy co najmniej 2 osoby wytypują mnie na taką samą pozycję, wówczas zwyciezcą będzie ten kto wytypuje punktacje tego misia najbliższą mojemu strzelonemu w konkursie.

Kolejny typ "Oskub Sebusia do zera", dotyczyć będzie miejsca od 1-3, nagrodą tutaj będą ems, które są sponsorowane przez organizatora konkursu "Bob Milek / Elmer Keith Memorial Hunt", czyli:
1 miejsce - 4000 ems
2 miejsce - 3000 ems
3 miejsce - 2000 ems
Tutaj będziesz musiał wytypować moją pozycję od 1 do 3, lecz aby oskubać mnie do zera musisz celnie wytypować gatunek, który da mi najwyższy wynik znormalizowany w konkursie, a gatunków jest 10, więc łatwo nie będzie. Do tego również wpisz jego punktację jaką myślisz, że uzyskam (będzie ona potrzebna w momencie, gdy co najmniej 2 osoby dadzą taki sam typ w tej kategorii).
Gatunki brane pod uwagę w tym konkursie to: Baribal, Jeleń Czarnoogoniasty, Kojot, Wilk, Grizzly,Mulak, Wapiti Skaliste, Wapiti, Jeleń Wirginijski, Owca Gruboroga.

Uwaga: udział w moim konkursie mają prawo brać myśliwi i stażyści koła WKŁ Jeleń,jeśli nie jesteś stażystą koła proponuję szybko złożyć podanie o przyjęcie, zasybmy Makaana nieco pracą hehe.
Zgłoszenia będą przyjmowane do chwili rozpoczęcia konkursu, później temat będzie już zamknięty aby nikt nie mógł edytować swoich postów.

Oto przykład postu jaki powinniście napisać w tym temacie:
1) Typuję: 4 miejsce, Baribal 23,970 pkt
2) "Oskub Sebusia": 1 miejsce, najwyższy wynik osiągniesz na Kojot 59,971 pkt
Do boju Sebuś hehe.

W razie pytań pisz do mnie wiadomość prywatną tak aby nie zaśmiecać tego wątku.
Darz Bór życzę celnych typów.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs "Typ Sebuś"

2
Powiem tylko tyle "PORAŻKA"
Miałem Cie Sebuś za nałogowego gracza - no wciągnęła Cię ta gra - i poniekąd propagatora the Hunter
Dziś widzę że myliłem się bardzo ,może jesteś i nałogowym graczem ale nie propagujesz gry niestety
Ty po prostu promujesz samego siebie - smutne to dla mnie bardzo :(
Mało Ci że grając niezliczoną ilość godzin nie dajesz nikomu wygrać ???
I nie pieprz mi że inni gracze są niekonsekwentni czy coś w tym rodzaju bo oni po prostu grają dla przyjemności oni się bawią grą w odróżnieniu od Ciebie !!!!
Mało Ci że wygrywasz wszystko ????
Sypnąłeś em$ami żeby gracze patrzyli na twoje wyczyny ???

Przejaw najgorszej formy Egoizmu -kupowanie sobie Fanów
A wygrywaj sobie czy na WKŁ czy na UHC graj po 20 godzin dziennie , nie śpij nocami - Twoja Sprawa
Ale WKŁ Jeleń do tego nie mieszaj bo my nie mamy nic wspólnego z Twoimi Chorymi Snami o Sławie !!!!!!!!!!!!!!!!
O kurcze ----- Zaśmieciłem Ci wątek ----- ;)
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs "Typ Sebuś"

3
Nałogowy gracz to ja??????????? Bardzo śmieszne, rozbawiłeś mnie Kashlott tym tekstem hehe, ale spoko..... Temat uważam za zamknięty nie ma mojego konkursu. Darz Bór wirtualni myśliwi ja sie wypisuję a zarazem opuszczam WKŁ Jeleń widzę, że co niektórzy traktują mnie tu jako intruza. Pozdrawiam i żegnam to mój ostatni post na tym forum.

Dodano po 38 minutach 13 sekundach:
A pozatym to ja ems nie potrzebuję, piszesz, że jestem nałogowym graczem hehe i poświęcam 20 godzin dziennie na grę hehe. No skoro tyle gram, to stąd ten mój pomysł, mało graczy z Polski uczestniczy w konkursach na których można się dorobić, mają mniej czasu od innych dlatego stąd pomysł na mój konkurs, chwila moment, zajmuje napisanie krótkiego postu bez poświęcenia godzin na grę i emsy by wydał z przyjemnością. No ale cóż, zazdrość, że ktoś może dać więcej robi swoje hehe. Pozdrawiam rób Kashaloociku nadal to co robisz, bo z tego co sie dowiedziałem ponoć koło JELEŃ istnieje dzięki Twej osobie hehehehe.

Pozatym chore sny Panie Kashalott to chyba ty masz, bo na TS nie stworzone rzeczy opowiadasz. A dla wiadomości stażyści i członkowie koła, Koło WKŁ JELEŃ istnieje jedynie dzięki Łowczemu koła Makaanowi, dzięki przyjacielu robisz świetną robotę. Bawcie się dobrze. Darz Bór.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs "Typ Sebuś"

4
Kashalott pisze: 15 maja 2018, 21:56 Powiem tylko tyle "PORAŻKA"
Miałem Cie Sebuś za nałogowego gracza - no wciągnęła Cię ta gra - i poniekąd propagatora the Hunter
Dziś widzę że myliłem się bardzo ,może jesteś i nałogowym graczem ale nie propagujesz gry niestety
Ty po prostu promujesz samego siebie - smutne to dla mnie bardzo :(
Mało Ci że grając niezliczoną ilość godzin nie dajesz nikomu wygrać ???
I nie pieprz mi że inni gracze są niekonsekwentni czy coś w tym rodzaju bo oni po prostu grają dla przyjemności oni się bawią grą w odróżnieniu od Ciebie !!!!
Mało Ci że wygrywasz wszystko ????
Sypnąłeś em$ami żeby gracze patrzyli na twoje wyczyny ???

Przejaw najgorszej formy Egoizmu -kupowanie sobie Fanów
A wygrywaj sobie czy na WKŁ czy na UHC graj po 20 godzin dziennie , nie śpij nocami - Twoja Sprawa
Ale WKŁ Jeleń do tego nie mieszaj bo my nie mamy nic wspólnego z Twoimi Chorymi Snami o Sławie !!!!!!!!!!!!!!!!
O kurcze ----- Zaśmieciłem Ci wątek ----- ;)
Przeciez to jego nocki nieprzespane, jego emsy, kasa i pomysl. Nie kazdemu musi sie podobać i nie każdy musi brać udział w tym konkursie czy jak by tego nie nazywac. Chłopak miał pomysł i zaprosił do niego reszte uczestników forum. Nie bardzo rozumiem jakim prawem na starcie tak go "obesrałeś" Przecież nie musisz brać udziału jeśli wedlug Ciebie kupuje slawe za emsy. Piszesz "Ale WKŁ Jeleń do tego nie mieszaj bo my nie mamy nic wspólnego z Twoimi Chorymi Snami o Sławie !!!!!!!!!!!!!!!!["
]No ale co to ma być???? Jacy MY. Troche brzmi to jak sekretarz partji. Decydujesz i wypowiadasz sie za wszyskich w KOLE. Niech wszyscy sie wypoweidzą a wtedy podsumowanie może takie paść ale nie na początku rozmowy.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs "Typ Sebuś"

7
Jest jeszcze inna strona tej sytuacji. To byl, moze i dosc specyficzny, ale jednak poczatek czegos co moglo by jeszcze bardziej rozwinac nasza spolecznosc. A mianowicie organizowanie zawodow i roznych eventow przez zwyklych graczy. Dokladnie tak jak to mialo i ma miejsce naUHC. Jeszcze 2 lata temu tez bylo marnie a tera ludzie sie odwazyli i robia organizuja rozne fajne zawody. Tutaj mogl byc zalazek tego samego u nas czyli rozwoju. Jednym ciosem zostalo unieszodliwione wiele inicjatyw. Teraz jak ktos bedzie mial jakis pomysl to sie dziesiec razy zastanowi czy warto sie narazac i wychylac bo pewnie za cos po lbie dostane. Przykre to i szkoda ale bez rozwoju i kreatywnosci zwyklych graczy to tylko wegetacja.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs "Typ Sebuś"

8
Witam.

Miałem nie zabierać głosu w tej sprawie, ale nie sposób nic nie napisać.

Kaszalot pisze;
Ty po prostu promujesz samego siebie - smutne to dla mnie bardzo :(Mało Ci że grając niezliczoną ilość godzin nie dajesz nikomu wygrać ???
I nie pieprz mi że inni gracze są niekonsekwentni czy coś w tym rodzaju bo oni po prostu grają dla przyjemności oni się bawią grą w odróżnieniu od Ciebie !!!!
Mało Ci że wygrywasz wszystko ????
Sypnąłeś em$ami żeby gracze patrzyli na twoje wyczyny ???
Przejaw najgorszej formy Egoizmu -kupowanie sobie Fanów
A wygrywaj sobie czy na WKŁ czy na UHC graj po 20 godzin dziennie , nie śpij nocami - Twoja Sprawa
Ale WKŁ Jeleń do tego nie mieszaj bo my nie mamy nic wspólnego z Twoimi Chorymi Snami o Sławie !!!!!!!!!!!!!!!!
Kaszalot, ja czytając tego posta przecierałem oczy ze zdumienia, jak można w takiej formie na publicznym forum coś takiego napisać o osobie, która wygrywa większość konkursów miedzy narodowych, że nie promuje gry Thehunter u nas w kraju i ogólnie.To że zrobił to troszkę egoistycznie to fakt może do końca nie przemyślał że niektóre osoby tak to będą rozumieć, jeżeli chciał stracić troszkę emś mógł np. z waszą pomocą czy bez zorganizować jakiś konkurs na UHC i byłoby git,a ty od razu pojechałeś po gościu jak po psie, przecież wy jako Admini tego forum nie macie monopolu na tworzenie konkursów, prawda?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs "Typ Sebuś"

11
Jak to mówią "Wsadziłem kij w mrowisko" ;)
Wypada więc odpowiedzieć na Wasze posty.
Na początek powiem że nie uważam abym kogokolwiek cytuję "obesrał czy potraktował jak psa"
Ja tylko "nazwałem rzeczy po imieniu" i napewno się nie obrażę czy strzelę Focha ,jeśli ktoś ma inne zdanie lub mnie skrytykuje ;)
Teraz postaram się odpowiedzieć każdemu z was
Zacznę od Kolegi kacorekkmd
Zadam koledze pytanie - Prosze wymienić zasługi Sebusia dla koła ??? Nadmienie tylko że jeśli wyliczy kolega ilu to Sebuś ludzi zwerbował do koła to dopowiem tak:
Tylu ilu zwerbował -Tylu przez niego odeszło ale tego kolega może nie wiedzieć :) Pominę fakt że jest wiele osób w kole (o czym też kloega może nie wiedzieć) które
albo nie biorą udziału w konkursach albo tylko robia bylejaki wynik a jak spytasz czemu ? odpowiedź jest zwykle ta sama -"Sebuś gra to nie ma sensu"
Więc te Twoje 10 osób gdyby Sebusia nie było jest mało prawdopodobne :)
Kolego RudiRR Może nie doczytałeś? ale napisałem że to jego sprawa !!!!!! co robi ze swoim czasem
Tym bardziej nie mam nic do tego jak wydaje swoje em$y .
Nikogo też nie namawiałem do nie wzięcia udziału w jego konkursie wyraziłem tylko swoje zdanie na temat formy konkursu .
Tobie też zadam pytanie kloego RudiRR w jaki sposób według Ciebie mogla by jeszcze bardziej rozwinąć nasza społeczność biorąc udział w tym konkursie ???
Skoro nawet grać nie trzeba wystarczy patrzeć ja gra Sebuś ;) i ile to ma wspólnego z promocją gry skoro ktoś Ci móei nie graj tylko patrz jak ja gram ?????????
Na koniec jeszcze 2 lata temu nie było UHC a konkursy tam polegają "normalnie" na polowaniu !!!!!!
No i kolega Tropiciel3
Zacznę od tego że niezależnie od tego jakie zasługi ktoś ma podlega krytyce ( nie ma immunitetu jak poseł) jest coś o czym nie wiesz a czego tu nie napiszę
żeby nikt nie zarzucił mi że wyciągam jakieś brudy -daleko mi do tego .
Odpowiem Ci na pytanie - nie mamy monopolu na organizowanie konkursów i broń Boże nikomu tego nie będziemy utrudniać ,powiem więcej jeśli ktoś nie wie jak konkurs
zorganizować zawsze będziemy służyć pomocą i jeśli ktoś zechce taki konkurs zorganizować nie będzie tam warunku (NAPISZ ŻE Ci POMAGALIŚMY) i absolutnie nie musi być to
konkurs WKŁ
Na koniec Kolega Sebuś
Wiesz "Nałogowy gracz" według mnie to akurat nic złego ;) Sam mam swoje nałogi ale przyznaję się do nich bo wiem że wypieranie się nic nie zmieni ;)
Jedna rzecz mnie zasmuciła - zamiast odpierać moje zarzuty ty zaczynasz licytować się o to ile to em$ów dasz i jak ja to Ci zazdroszczę .
Chłopie opamiętaj się mało Ci sukcesów jeszcze będziesz tu wprowadzał wyścig ????? Pomijam że i tak byś go nie wygrał ale ja się na to nie piszę hehehehheheh
Nieraz stawałem w Twojej obronie wielokrotnie tłumaczyłem że ten typ tak po prosu ma ,wszelkie zmiany regulaminów konkursów które urudniły by Ci zwycięstwo wsadzałem do kosza
A dziś zastanawiam się po co ???
Co Ci mam powiedzieć gdyby Twój konkurs nazywał się powiedzmy "Sebuś Cup" czy nawet "Oskub Sebusia" ale dotyczył gry a nie Ciebie czyli powiedzmy -"upoluj cokolwiek"
Byłbym jak najbardziej za -ale w tej formia jaką zaproponowałeś -według mnie jest nie do przyjęcia
Temat kto jest ważny w WKŁ - nigdy mnie nie dotyczył Makaan jest łowczym i ostatecznie on decyduje co i jak się odbywa w kole ale sam nie da rady podołać wszystkiemu
więc mu pomagam - nie oczekuję za to nic i w sumie mam gdzieś czy ktoś mnie za to pochwali a uważam że ,na temat koła wiesz zbyt mało żeby wo gule się wypowiadać !!!!
Na koniec sprawa TS-a - żeby wiedzieć co się mówi i dzieje na TS trzeba tam bywać !!!!!! a to wiesz ze słyszenia heheheheeh żebyś wiedział ile na Twój temat ja wiem ze słyszenia ;)

Teraz podsumuję krótko :
Skoro po moim poście Sebuś -zrezygnował z konkursu - uważam że moje podejrzenia o egoizm były trafne a on sam nie spodziewał się że ktoś to rozszyfruje ;)
No co przez jakieś pierdoły Kashalotta pozbawiłeś tych na których niby Ci zależy tak wspaniałych nagród heheheheheheheehheh
Co do Twoich fochów i rezygnacji z Koła to przypomnij mi ile to już razy było ???? Byle krytyka a się Kolega obraża ;)
Ja osobiście uważam że wszystkich członków koła należy traktować jednakowo i nie boję się kopniaków w mój prywatny tyłek heheh jeśli zawinię należy się to kopać ile wlezie ;)
Ale puki co Pupcia mnie nie boli ;)
Darz Bór -wszystkim którzy doczytali do końca a i tym co nie doczytali też Darz Bór ;)
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs "Typ Sebuś"

12
Kashalott pisze: 20 maja 2018, 11:38 Ja] w jaki sposób według Ciebie mogla by jeszcze bardziej rozwinąć nasza społeczność biorąc udział w tym konkursie ???
Skoro nawet grać nie trzeba wystarczy patrzeć ja gra Sebuś ;) i ile to ma wspólnego z promocją gry skoro ktoś Ci móei nie graj tylko patrz jak ja gram ?????????
Nie myśle tu o samym konkursie jako takim i jego zasadach. Raczej miałem na myśli fakt, że S jako pierwszy ze zwykłych graczy odważył sie zorganizować cokolwiek na tym forum. Oczywiście nie pomniejszam waszego wkładu, czyli adminów (sezony itp). I sam ten fakt mógł poruszyć innych, że można...
albo nie biorą udziału w konkursach albo tylko robia bylejaki wynik a jak spytasz czemu ? odpowiedź jest zwykle ta sama -"Sebuś gra to nie ma sensu"
A ja juz dawno proponowałem, nie pamiętam komu, na priv co by zasady zmienic i np. jeden mysliwy moze startować w jednej kategorii i po klopocie, każdy był by zadowolony :))))

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs "Typ Sebuś"

13
Miałem się już nie odnosić do tego tematu, ale postanowiłem wytłumaczyć skąd w mojej głowie się wziąl pomysł na taki a nie inny konkurs. Teorie detektywistyczne kolegi Kashalotta z początku mnie bardzo bawiły, dzięki K za ubaw hehe, A teraz do rzeczy dlaczego taka forma konkursu a nie inna. Większość osób co często ze mną grają wiedzą, że ja złotówek na ems nie wydaje. Dlatego taka droga konkursu, jaką obrałem nie powodowała poniesienia przezemnie jakichkolwiek inwestycji, a nagrody w tym konkursie oddałbym, które tak naprawdę sam bym wygrał. Nie jestem osobą, która może sobie pozwolić na przesadną rozrzutność, najprościej mówiąc poprostu nie stać mnie na inwestowanie kasy na nagrody z własnej kieszeni. Więc ten konkurs miał na celu być może, jeśli ktoś by wytypował celnie na podzielenie sie przezemnie z kimś nagrodą, pozatym kiedyś jak wiele lepiej mi się wiodło w życiu często typowałem wyniki meczów poprzez zakłady bukmacherskie. Z twoich detektywistycznych teorii wynikałoby, że jeśli obstawiłem mecz np. Realu Madryt, obserwowałem wynik tego klubu na bieżąco i dałby mi jakąs wygraną to czyli Real kupiłby sobie mnie w postaci Fana hehe nie sądze. Typowanie wyniku to moim zdaniem nic złego, tak samo śledzenie poczynań innych, a Ty już snujesz jakieś domysły o SŁAWIE i kupowaniu Fanów. Pozatym Ci, którzy wchodzą w aplikacje UHC i tak śledzą poczynania, czy to moje czy innych Polaków biorących tam udział i jestem pewny tego na 100%, że Pan Kashalott też to robi więc, ja nierozumiem skąd takie śmieszne przypuszczenia. Pozatym jak widać Pan Kashalott jest osobą bardzo mądrą i wszechwiedzącom, pięknie potrafił odpisać każdemu z osobna i zawsze na wszystko zna odpowiedź, dlatego jaka kolwiek dyskusja z Tym Panem nie ma najmniejszego sensu. Pozatym forum nie jest czymś zamkniętym, każdy ma prawo stworzyć konkurs na zasadach takich czy innych i tak jak mi ktoś napisał w PW ktoś chce może wziąść w tym udział, a jak komuś się nie podoba to nie, nikt nikogo zmuszać nie będzie. Temat po co brać udział skoro Sebuś gra to nie nowość, znam ten temat i sam kiedyś nalegałem na to aby jak najbardziej wyrównać szanse i proponowałem zmiany, mam tylko takie pytanie do tych co niby nie biorą udziału czy tylko podają jakikolwiek wynik ze względu na moją osobę, co wszystko chcielibyście mieć lekką rączką, skoro tak to poproście Pana Kashalotta aby dawał Wam co miesięczną wypłatę w postaci ems za to tylko, że jesteście członkami koła. Darz Bór wirtualni myśliwi.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs "Typ Sebuś"

15
widze ze ten przysłowiowy ''kij z mrowiska'' chyba juz wyciągnięty tylko ze w rezultacie mamy jednego myśliwego mniej w kole... Myślę ze nie tędy droga... Wiem ze nikt sebusia z koła nie wyrzucał i ze to była jego własna decyzja ale myśle że podjęta dość pochopnie i w emocjach bo nie spodziewał sie takiego odzewu na swój pomysł. MOZE SIE MYLE! Ale teraz moze i by chciał wrócić ale mu głupio itd NIEPOTRZEBNIE... powiem tylko tyle... sam jestem w kole dzieki temu graczowi i wiem ze paru innych myśliwych równiez. Nie znam go osobiscie ale koło zrzesza graczy gry 'thehunter' co ma na celu wspólną zabawe z grą ale i dzielenie sie doświadczeniem z tejże gry. Osobiscie wiele sie nauczyłem od tego gracza o grze za co jestem mu wdzeczny. Wcale go tu nie wychwalam czy bóg wie co. to są po prostu fakty. Kolega ma ogormne doświadczenie w grze i już cieżko sie tu nie zgodzić. W kole jest wielu innych graczy z równie duzym doświadczeniem z ktorego czasem czerpie, chocby poprzez przeglądanie statystyk polowan, map ze strzałami i czytanie postow na forum z róznych tematow. Dlatego dołączyłem... gdyby w kole byli sami początkujący z malutkim HS nie widziałbym sensu w tym. Wcale nie mam zamiaru sebusia błagać o porót czy cos. Po prostu myśle ze im wiecej doswiadczonych graczy w kole tym lepiej i kazdy na tym zyskuje, w szczególności przyszli , mniej doświadczeni członkowie WKŁ Mała tylko prośba do reszty członków... Jesli jest ktoś komu mysliwy sebus kiedys w czym pomógł w grze lub uważa ze dobrze by było dla koła gdyby kolega sebus wrocił to niech sie dopisze. Inaczej ten mój post tutaj zostanie tak na koncu i bedę sie czuł bardzo niezręcznie ;O Po prostu cieszmy sie tą świetną grą. pozdrawiam

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje i Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości