Konkurs #3 WKŁ Jeleń - Logger's Point

1
Konkurs #3 WKŁ Jeleń (21.04.2017 : 8:00 rano - 30.04.2017 23:58) dla 2-osobowych zespołów oraz indywidualny:
Kategoria: Konkurs drużynowy (2 osobowy):

W konkursie mogą brać udział myśliwi WKŁ oraz stażyści oraz 1 zaproszona przez nich dowolna osoba (może być stażysta, inny myśliwy albo dowolny inny gracz nie należący do WKŁ, ważne aby w 2-osobowej drużynie znajdowała się chociaż jedna osoba z WKŁ Jeleń)


Przed przystąpieniem należy się zarejestrować (post w którym będzie napisane kto gra z kim) - taka para nie może być zmieniana już w trakcie konkursu - żeby nam się nie pomieszało
Kategoria: Konkurs indywidualny (1 osobowy):

W konkursie mogą brać udział wszyscy członkowie WKŁ (stażyści na 1 zadaniu także)
Opis zadania (wspólny dla obu kategorii):

Cel:
- upolować jak największą ilość zwierząt w obwodzie : Logger's Point w trakcie jednego wspólnego lub indywidualnego 2 godzinnego polowania (4 godziny czasu gry)
- liczy się łączna ilość pozyskanej zwierzyny (przez obu graczy w konkursie drużynowym) przeliczona według punktacji:

Punktacja:

Kojot samiec : 3 pkt
Kojot samica : 3 pkt

Jeleń Wirginijski byk : 3 pkt
Jeleń Wirginijski łania : 1 pkt

Bażant w locie samiec : 3 pkt
Bażant w locie samica : 3 pkt

Mulak byk : 3 pkt
Mulak łania : 1 pkt

Dzika Świnia samiec : 3 pkt
Dzika Świnia samica : 1 pkt

Królik samiec : 2 pkt
Królik samica : 2 pkt
Bonus #1
bonusy za medalowe sztuki + 5 punktów od każdej sztuki, spełniającej kryterium :

Kryteria:
Kojot > 53.000pkt
Jeleń Wirginijski > 170 pkt
Bażant > 26.000 pkt
Mulak > 190 pkt
Królik > 1800 pkt
Dzika Świnia > 900 pkt
Bonus #2
Za pozyskanie minimum pięciu sztuk danego gatunku (łącznie w przypadku kategorii zespołowej) : bonus + 8 pkt
Bonus #3
bonusy do wyniku końcowego:

Po zakończeniu konkursu przyznane zostaną dodatkowe punkty bonusowe za najwyżej punktowaną sztukę każdego z gatunków (liczą się wyniki całego konkursu i obu kategorii) + 10 pkt do wyniku gracza lub drużyny
Dodatkowe warunki:

- czas może być przekroczony maksymalnie o 5 min - jeżeli przekroczony bardziej - próba nie będzie liczona w konkursie
- zdjęcie grupowe obu uczestników przy jednym z trofeów (dowód że tych konkretnych graczy ze sobą grało) - warto wykonać na początku lub w środku polowania aby nie zapomnieć na końcu, gracze indywidualni też prośba o zdjęcia trofeum na potrzeby ewentualnego wpisu w kronice
- wynik można poprawiać, jednak myśliwy jest zobowiązany do wprowadzenia swojego wyniku najlepiej w ciągu godziny od zakończenia polowania a najpóźniej kolejnego dnia rano (gdy polowanie zakończyło się w nocy) - po to aby nie "ukrywać" swoich osiągnięć do samego końca trwania konkursu.
- startujący w kategorii drużynowej mogą także zarejestrować wynik swojego polowania w kategorii indywidualnej z polowania drużynowego
Wprowadzanie wyników:

Kategoria Indywidualna:

Po zakończonym polowaniu należy wypełnić formularz polowania indywidualnego (link po kliknięciu w przycisk "FORMULARZ - ZAPISY" - na początku postu)

Kategoria Drużynowa: edytować post zgłoszenia i wkleić tamże:

a) linki z polowań obu graczy
b) wspólne zdjęcie trofeum obu graczy
c) podsumowanie wyniku własnego zespołu zgodnie z punktacją
Nagrody oddzielnie dla obu kategorii konkursowych:

- I miejsce wpis w Kronice ze zdjęciem i chwała po wsze czasy :)
- wśród uczestników (członków WKŁ) rozlosowane zostaną 2 nagrody niespodzianki (2 x 500 ems) na zasadzie loterii przez oficjalnego skarbnika WKŁ Jeleń: Kashalotta
- punkty rankingowe WKŁ według następującego systemu (wszyscy uczestnicy):

Udział w dowolnym konkursie (lub obu konkursach): 3 pkt

1 miejsce: + 10 pkt
2 miejsce: + 7 pkt
3 miejsce: + 5 pkt
4 miejsce: + 3 pkt
5 miejsce: + 2 pkt
6 miejsce: + 1 pkt

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #3 WKŁ Jeleń - Logger's Point

2
L3wY - https://www.thehunter.com/#profile/l3wy ... n/73011979
gostek3245 - https://www.thehunter.com/#profile/gost ... n/73011955
Suma:131pkt z polowania (59 + 72) + 5 pkt za medalowego bażanta + 40 pkt za 5 szt. w gatunku (bażant, królik, wirgi, mulak i kojot) = 176 pkt
Zdjęcie wspólne:
Obrazek
Myłkus:
Obrazek
Czas przekroczyłem bo musiałem podnieść drugiego myłkusa nie zapisało sie zdjecie . Darz Bór
Darz bór

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #3 WKŁ Jeleń - Logger's Point

4
Próba zaliczona poprawnie - na końcu sesji myśliwi pytali na czacie czy mogą o 5 min przedłużyć po to żeby nietypowego drugiego upolować do kolekcji (już poza konkursem), dostali zgodę i z tego powodu nie przerwali polowania - oczywiście ten nietypowy upolowany po czasie nie jest liczony. Sprawa nieco nie-typowa :) i wymaga komentarza, ale wszystko było 100% fair play.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #3 WKŁ Jeleń - Logger's Point

5
Drużyna w składzie:
Qniss - stażysta
Czesiek_84 - gracz zaproszony
przystępuje za chwile do polowania ;-)

Polowanie odbyło się zgodnie z zasadami, ale nie bede umieszczał bo wynik jest mocno do poprawienia.
Poniżej kolejna próba:
Obrazek
Więc tak: łączny wynik 105 pkt - 73 za zwierzeta i 4x8 za 5szt danego gatunku (Mulak, Wirginijski, Królik, Bażant)
Link do polowania Qniss: https://www.thehunter.com/#profile/qnis ... n/73047250
Link do polowania Czesiek_84: https://www.thehunter.com/#profile/czes ... n/73047297

Myślę że jeszcze będziemy próbować ;-)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #3 WKŁ Jeleń - Logger's Point

8
ZGŁOSZENIE WYNIKU:

Punkty za polowanie:
sebusmalinowski..........................68 pkt
jager...............................................16 pkt
Bonus za 5 szt,..............................48 pkt
Medalowe sztuki:..........................10 pkt
WYNIK KOŃCOWY: 142 pkt
https://www.thehunter.com/#profile/sebu ... n/73096063
https://www.thehunter.com/#profile/1jag ... n/73096095
Obrazek
Jak zwykle nie ominęły Nas problemy, jager utracił połączenie na 10 minut przed końcem, gdzie miał do podniesienia 2 odyńce, po powrocie do gry chciał je podnieść z tego względu czas przekroczony. Ale zapewniam, że ostatni czas upolowanej zwierzyny, czyli mojego królika mieści się w czasie. Wynik byłby większy co najmniej o 6 pkt, a być może nieco więcej gdyby się okazało, że padła medalowa sztuka. W sumie dziś rozegraliśmy 3 próby z czego ta ostatnia w miarę dotrwała do końca. Najbardziej szkoda mi było pierwszej próby, gdzie na otwarcie padł Jeleń Wirginijski punktowany 201,691niestety po rozegraniu ok. 40 min oboje utraciliśmy połączenie, oto fotka mojej pierwszej sztuki punktowanej ponad 200 pkt.
Obrazek
Proszę o wyrozumiałość co do spóźnienia zakończenia sesji. Darz Bór.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #3 WKŁ Jeleń - Logger's Point

12
POLOWANIE nr. 2

Punkty z polowania:
sebusmalinowski.............................64 pkt
jager..................................................34 pkt
Bonus za 5 szt..................................48 pkt
Bonus za medalowe sztukli............20 pkt
ŁĄCZNY WYNIK:.........................166 pkt

Medalowe sztuki:
Mulak: 218,503 pkt (ustrzelony przez jagera) i 205,433 pkt.
Bażant: 27,089 pkt
Kojot: 55,208 pkt

Linki z polowań:
https://www.thehunter.com/#profile/sebu ... n/73134456
https://www.thehunter.com/#profile/1jag ... n/73134500
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #3 WKŁ Jeleń - Logger's Point

13
Dzika Świnia ekstra wynik 1170+ w swojej karierze chyba raz taka upolowałem, czycham w końcu na takiego 1200, odkąd jestem w WKŁ już 2 rekordy w swojej karierze ustanowiłem Łoś 231+ pkt i ostatnio ten wirgi 200+, więc WKŁ mi służy. Darz Bór.
Ps. Fotki obu myśliwych musimy robić na każdym polowaniu czy wystarczy na otwarcie pierwszej sesji?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #3 WKŁ Jeleń - Logger's Point

15
Makaan pisze: 27 kwie 2017, 15:00 Bardzo fajna świnka - kandydatka na +10 pkt do wyniku :) myśliwego, jako najwyżej punktowana sztuka w konkursie - o ile próba zarejestrowana w tabeli wyników oczywiście
Niestety próbę zarejestrowałem dopiero teraz, z głowy mi uciekło, a zaraz po polowaniu nie można dodać linka do niego, dopóki się nie uruchomi następnego. Jako że wynik całego polowania nie jest wybitny myślę że zostanie jako prawidłowe regulaminowe (późny wpis w tabele).

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje i Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron