Re: Zmiana systemu odstrzału.

16
RudiRR pisze: 17 maja 2017, 11:19 Ograniczenie czasu dla każdego mysliwca to bardzo dobry pomysl, który mocno wyrówna rywalizacje. Limity czasu dziennego to zbyt duże zaostrzenie zasad. Lepszym pomyslem jest np: Na sezon trwający 2 tygodnie przypada 32 godziny na mysliwca. Gra kiedy chce i ile chce. Moze byc 1 sesja 32 godz itd... Tu by miała zastosowanie księga polowan. To jest jedyna zasada ktora moim.zdaniem, powinna wejść do kanonu. Co do reszty to jestem za różnorodnością i zmianami.
Jeśli sezony by były krótkie to rotacja szybka rezerwatów była by bardzo ciekawa i ubogacajaca bo przecież mamy ich sporo juz... Jeśli dlugi to kilka na raz. Raz strzelajmy do lan o wadze pomiędzy np.180- 220kg innym razem do bykow 140- 180pkt i takie tylko by sie liczyło. Taka lo selekcja...Nie jestem myśliwym ale chyba oni nie wychodzą w pole i wala do wszystkiego co sie ruszy.
Pomysl z kolejnym sezonem drozynowym.... Super... Różnorodność jest na plus. Jestem za. Aczkolwiek ograniczenia czasowe bym juz wprowadził.
Podoba mi się to z ograniczeniem godzinowym na sezon. i potem widze ze ktos w ciągu 32 min by wybierał najlepsze sesje, mam na to radę:
Sezon dotyczy JEDNEGO rezerwatu, i np zaczyna się 01.06.2017 konczy 14.06.2017 łączny czas np 40 godzin, i tu najważniejsze:
każde wejście i "bycie" w danym rezerwacie automatycznie nalicza czas, czyli jak ktoś by miał zamiar wchodzić 3 razy po 10minut aby sprawdzić czy mu się sesja podoba, automatycznie ma z 40 godzin minus 30 minut.
Owszem, jest to nieco utrudnienie bo na dwa tygodnie jest blokowany rezerwat (nie można konkursu zrobić itd(chyba ze lacznie ze strzelaniem sezonowym) ale mamy też sporą dowolność, bo możemy np pograć pół godziny jednorazowo, czy 8 godzin jeśli sesja się spodoba.

Do tego już widzę gdy np ktoś ma 200 pkt łącznie w sezonie i koniec czasu, a ktoś ma 180 i parę godzin mu zostało, to by walka była ostra ;-)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron