Moja misja stażowa ;D

1
Witajcie wszyscy, jako ze chcialem dac dobry przykład złozylem podanie o staz tak by dostac misje i pokazac wam stazystom ze sa one do zrobienia,wystarczy tylko odrobina checi.
Niestety na tym kolorowo sie konczy,nasz ukochany opiekun potraktował moje podanie "równie poważnie" (aczkolwiek wydaje mi sie ze z ta rownoscia to tu nie ma co dysutowac) i musze prosić was zarówno MYSLIWYCH jak i STAŻYSTÓW o pomoc. Zadanie wydaje sie proste niestety to tylko pozory, musimy pozyskac przynajmniej 50szt Owcy Gruborogiej. bedzie to dla mnie rowniez niesamowita przygoda jak i okazja poznac ten rezerwat, jeszcze nie miałem przyjemnosci polowac na nim na powaznie;D tak wiec całe wkł jeleń pomozecie ???!!!!

sesje planuje w kazda sobote i niedziele,termin jaki otrzymalismy na zadanie t miesiac wiec przewiduje 8 sesji. godziny bede podawac w tym temacie, prosze o zgłaszanie uczestnictwa tutaj,zrobie stosowna liste itp ;)
oczywiscie na polowaniu bedziemy kozystac z ts,nie jest konieczny czy tez wymagany ale napewno dodatkowo umili nam polowanie. Pamietajcie ze w tym wszystkim liczy sie przedewszystkim zabawa !
No i pokażmy swiatu ze WKŁ JELEŃ jest THE BEST !!!!!!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Moja misja stażowa ;D

5
co do godziny to mysle ze nie bedzie problemy,w niedziele bedzie serwer od 10:00 do 18:00 napewno.juz dawno myslalem o polowaniu zespołowym co prawda nie na ten gatunek ale co tam ! liczy sie fun !:D

A teraz jeszcze wpadłem na. Pomysł że zrobię w niedzielnej sesji stream na żywo niech świat zobaczy jak się można bawić:) tak więc panowie humory szykować na niedzielę ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Moja misja stażowa ;D

13
Ja robie wszystko żeby nas było paru
Juz wiem ze ja mogę polować od startu serwera do powiedzmy 12.30 w sobotę i jak trzeba to w niedziele - o ile godziny nie uległy zmianie ?
Jak kupie ruter to może i dłużej :)
Aha pieska zabiorę hehehe a jak się nie da to i tak jego plecak będzie ze mną,:)
Poza tym jak ja będę to i paru moich znajomych stażystów pewnie zleci pomoc Łowczemu hehehe
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Moja misja stażowa ;D

14
No więc tak startujemy jutro o ok 10:10 serwer o nazwie " wkł jeleń" hasło rogacz.

Lista zapisanych na polowanie:

Makaan
Kashalott
Dnl
Jest jeszcze szansa że sam raintek nas zaszczycili swoją obecnością :)

Plan działania mam w głowie jutro przedstawię na zebraniu przed leśniczówka ;)
Wszyscy którzy będą na polowaniu proszeni są o zaopatrzenie się w niezbędny prowiant typu:
Alkohol nim. 40℅
2 paczki papierosów (najlepiej mocne)
Jakieś przekąski ( u mnie bd to koreczki śledziowe)
Oraz dużą dawkę humoru .
Pozdrawiam i do zobaczenia na rogaczach !!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości