Re: Misje stażowe

2
Misje ciekawe i jak się zastanowię wcale nie takie proste heheh odkąd Makaan się za to wziął ;)
Ciekawe kto jemu misje wymyśli bo on chyba tez jest stażystą ;)
Jedno co mnie dziwi to niejednakowy czas dla wszystkich na wykonanie misji , tego nie rozumiem
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Misje stażowe

4
Świetne misje, a stopueń trudności też sprawdzi kto jakie ma zacięcie do gry. Nie sztuka iść pozyskać mulaka i po misji. Jak dla mnie bomba, poza tym jeśli komuś misja nie pójdzie zawsse może podejść za jakiś czas znowu. To z kolei sprawdzi czy po miesiacu gry przypadkiem gra mu się nie znudzi ;)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Misje stażowe

5
Na wykonanie misji szacuje że potrzeba ok 10 godzin aktywnej gry. Jeżeli z jakichś powodów misja będzie zbyt trudna - proszę pisać na PW - postaramy się zorganizować wsparcie, wysłać poradę lub poluźnić nieco warunki.

Jeżeli ktoś potrzebował będzie więcej czasu na wykonanie misji - także proszę pisać - przedłużymy termin odpowiednio. Liczy się dobra zabawa i satysfakcja z osiągnięcia celu.

Efektem wykonania misji będzie zwykle jakaś fajna wskazówka dla innych graczy na przyszłość (skoncentrowana na jakimś gatunku, broni lub taktyce), a praca wykonana przez stażystę będzie trwale wzbogacać bazę wiedzy WKŁ "Jeleń".

.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Misje stażowe

7
Makaan pisze: 14 sty 2017, 10:38 Na wykonanie misji szacuje że potrzeba ok 10 godzin aktywnej gry. Jeżeli z jakichś powodów misja będzie zbyt trudna - proszę pisać na PW - postaramy się zorganizować wsparcie, wysłać poradę lub poluźnić nieco warunki.

Jeżeli ktoś potrzebował będzie więcej czasu na wykonanie misji - także proszę pisać - przedłużymy termin odpowiednio. Liczy się dobra zabawa i satysfakcja z osiągnięcia celu.

Efektem wykonania misji będzie zwykle jakaś fajna wskazówka dla innych graczy na przyszłość (skoncentrowana na jakimś gatunku, broni lub taktyce), a praca wykonana przez stażystę będzie trwale wzbogacać bazę wiedzy WKŁ "Jeleń".

.
Myślę że nie ma co narzekać (panowie i panie) stażyści
Misja to wyzwanie -a kto nie lubi wyzwań hehheee
A jak ktoś ma problem z misja proszę o kontakt
Mam full zestawy na kaczki i gęsi ,beczki na misie,paśniki dla dzików i świnek a i namioty postawione tam gdzie kręcą się pardwy owce i Koziorożce (nie tracisz czasu na drogę i szukanie ich)
W końcu my stażyści powinniśmy sobie pomagać hehheh
Zapraszam
P.S. Zróbmy Makaanowi na złość i wykonajmy te misje heheheee
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Misje stażowe

8
dnl pisze: 14 sty 2017, 11:12 Ale chyba nie bierzecie pod uwagę tego że większość graczy to początkujący, którzy poznają dopiero grę i w jaki sposób taki gracz ma napisać poradnik skoro nie zna sam gry w takim stopniu aby przekazywać jakąkolwiek wiedzę.
Cześć! Oczywiście, że bierzemy to pod uwagę jak zarówno hunterscore gracza, wiek czy posiadanie konta premium. Misja jest dopasowywana pod względem podania - po to został stworzony wzór podania :)

Poradników nikt nie kazał napisać rozbudowanych. Makaan napisał "w kilku zdaniach". Gracz napisze, że najwięcej np. Niedźwiedzi spotykał tu i tu, najłatwiej je upolować tak i tak. ;)

Wiecie co do trudności staramy się też nie przesadzać ale żeby było ciekawie ;)

Weźmy przykład analogiczny do misji - Konkursy. Jeżeli konkursy byłyby łatwe to każdy by je wygrywał, ale chodzi o to żeby się wykazać ;) Wiadomo, staż to nie konkurs i nie bedzie 1 wygranego bo kolo jest stworzone dla ludzi.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Misje stażowe

9
A z drugiej strony skoro ktoś jest początkujący to nie jest myśliwym. Tak to już działa, że może niektorzy uznają: faktycznie jestem jeszcze mało doświadczony. Pogram trochę i znów podejdę do misji stażowej.

To nie robota zostać myśliwym i nic nie woedzieć o grze. Stąd też misje które troche wymagają od gracza.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Misje stażowe

10
Masslak pisze: 14 sty 2017, 11:39 A z drugiej strony skoro ktoś jest początkujący to nie jest myśliwym. Tak to już działa, że może niektorzy uznają: faktycznie jestem jeszcze mało doświadczony. Pogram trochę i znów podejdę do misji stażowej.

To nie robota zostać myśliwym i nic nie woedzieć o grze. Stąd też misje które troche wymagają od gracza.
Idąc Twoim tokiem myślenia po co wg Ciebie jest staż skoro piszesz że jeśli ktoś czegoś nie wie na jakiś temat to nie jest kimś tam( w tym przypadku myśliwym)?


PS. nie chcę nikogo obrazić ani podważać jego kompetencji ;)
PS2. Chciałbym dostać misję typowo dla polskiego łowiectwa(jeśli to możliwe)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron