Podanie o staż

1
Imię: Patryk
Nick w grze: Dudeksxs
Wiek: 23
Czy miałeś styczność z łowiectwem: TAK Aktualnie odbywam staż PZŁ
HunterScore: 16741
Posiadasz TeamSpeak 3: TAk
Jak często grasz w theHunter: Codziennie chyba że praca nie pozwala
Czy posiadasz premium czyli tzw "członkostwo" uprawniające do polowań na wszystkie gatunki : TAK
Dlaczego chcesz wstąpić do koła ? Ponieważ w gronie lepiej się gra, zawsze miło pograć z kimś.
Czy jesteś świadom obowiązków w kole : TAk

Bażant: https://www.thehunter.com/#profile/dude ... /607321892
Królik europejski: https://www.thehunter.com/#profile/dude ... /607324712
Jeleń Wirginijski: https://www.thehunter.com/#profile/dude ... /607329498



Pytania dodatkowe (opcjonalne)
Ulubiony Obwód (Mapa): Whitehart Island
Ulubiona broń: wszelkiego rodzaju broń na cicho `Parker Python.
Ulubiony gatunek: Indyki

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż

4
Misja #1 finałowa | Indyk indykowi nie równy

Dawidzie, jesteś doświadczonym graczem i trudno będzie Cię zmęczyć typowym zadaniem ... dla tego dostaniesz coś specjalnego.
Wykonując je, dodatkowo zbadasz czy punktacja Indyków pokazywana podczas wypatrywania - rzeczywiście została już naprawiona przez producentów gry.

1) Pozyskaj 5 4 Indorów (samce) za pomocą dowolnego łuku w trakcie pojedynczego polowania, w kolejności rosnącej lub malejącej punktacji.
Obrazek

Dodatkowe wymagania:
- każdy kolejny pozyskany Indor musi być wyżej punktowany od poprzedniego (jeżeli wybrałeś kolejność rosnącą) lub każdy kolejny Indor musi być niżej punktowany od poprzedniego (jeżeli wybrałeś punktację malejącą) - taka mała wskazówka : warto zwracać uwagę na długość brody bo oprócz wagi i ostróg także liczy się do punktacji , w przypadku pomyłki trzeba liczyć od nowa
- pomiędzy indykami nie mogą pojawić się inne zwierzęta - w statystykach polowania musi być wyraźnie jeden pod drugim (cała piątka czwórka)
- a ponieważ jest to misja finałowa - wszystkie indyki muszą być pozyskane ze 100% wartością polowania - a więc szyj z łuku celnie prosto w serce albo w ... szyje.
- pozyskanie dowolnego rzadkiego okazu Indora (musi być samiec) utrwalone na zdjęciu trofeum - kończy zadanie alternatywnie
powodzenia

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż

5
Witam,
z racji tego że odpaliłem sobie serwer na indyki ogłaszam ze misja została wykonana
https://www.thehunter.com/#profile/dude ... n/81637651

Upolowane indyki to po ułatwieniu 4 sztuki tak jak kolega łowczy makan zezwolił w kolejności od mniejszego do większego:
Konkurs #8 WKŁ - Król Hirschfelden - dodatkowa nagroda za udOd: Makaan
Odbiorca: Dudek W ramach nagrody za udział w #8 konkursie WKŁ, następujące ułatwienia do misji stażowej (do wyboru):

Opcja A:
Usuwamy warunek 100% wartości polowania

Opcja B:
Zmniejszamy wymaganą ilość indyków z 5 do 4 sztuk

Napisz która opcja najbardziej Ci pasuje.
pozdrawiam
Makaan


1: 31,636 (100% Wartości polowania)
2: 39,535 (100% Wartości polowania)
3: 42, 345 (100% Wartości polowania)
4: 47, 366 (100% Wartości polowania)
5: 68,147 (94.54% Wartości polowania) niestety nie udało mi się upolować 5 ze 100% wartością ( ale za to daje mi ten indor dwa pierwsze miejsca w konkursach)

Pozdrawiam
Dudeksxs

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż

6
Patryk, z przykrością muszę stwierdzić że staż jeszcze nie jest zaliczony. W ramach nagrody za udział w konkursie dostałeś propozycję ułatwień do wyboru ale.... na ten moment nie wybrałeś żadnej z opcji (chociaż nadal możesz to zrobić, wystarczy odpowiedzieć na maila) więc nie mogłem jej wprowadzić do zadania finałowego. Przy niezmienionych warunkach zadanie niestety nie może być zaliczone (100% wartości polowania). Zasada jest taka - najpierw zmieniamy warunki a potem polowanie (nigdy odwrotnie).

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż

7
No dobrze wydawało mi się, że wysłałem do cb wiadomość ale tak to bywa jak wysyła się z telefonu wiadomości. Oficjalnie wybieram misje tu że poproszę ułatwienie do 4 sztuk upolowanych 😉

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Nabór - zostań członkiem koła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron