Re: Podanie o staż. - Seruch

16
Misja #2 | Odzyskać namiastkę cierpliwości

Filipie tak jak obiecałem, w drugiej misji stażowej skupimy się na odzyskaniu "ułamka cierpliwości" utraconego chwilowo podczas zadania rozgrzewkowego, w którym warto przyznać, że znacznie podniosłeś swoje umiejętności strzeleckie oraz znajomość anatomii niektórych gatunków, a więc nauka nie poszła w las (a właściwie z niego przyszła). Ponieważ jesteś szybko uczącym się stażystą, drugie zadanie dotyczyć będzie szybkości. Z pewnością odzyskasz utracony "ułamek cierpliwości" gdy dodatkowo zmierzysz się z przeciwnikiem jakim będzie czas.


1) Upoluj jak najszybciej dowolną parę zwierząt (samiec i samica tego samego gatunku) startując z każdej leśniczówki w obwodzie Whitehart Island za pomocą dwóch polowań.
Obrazek


Dodatkowe warunki:
- nie można używać opcji "fast travel" (szybka podróż)
- łączny czas obu polowań - nie może być dłuższy niż 30 min czasu rzeczywistego (60 minut czasu gry)
- w jednym polowaniu, muszą być pozyskane obie sztuki tego samego gatunku (para)
- zwierzęta muszą być upolowane każde z innej broni

Powodzenia

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż.

19
oj myślałem a wręcz byłem pewien ze zrobiłem je źle i zabrałem się na poprawki bo sądziłem ze KAŻDE zwierzątko czyli samiec np. z .243 a samica z pompy .... ha ha :'D a tu rezultaty

https://www.thehunter.com/#profile/seru ... n/76892075 - Jeleń Czarnoogoniasty

https://www.thehunter.com/#profile/seru ... n/76892690 - Jeleń Wirginijski

Także narobiłem sobie wyzwań :b

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż. - Seruch

25
Misja #3 finałowa | Dzień dobry

Filip, doskonale poradziłeś sobie z szybkim pozyskiwaniem zwierzyny w Whitehart Island. W zadaniu kończącym staż chodziło będzie o pozyskanie konkretnej zwierzyny w ciągu ... jednego dnia. Wybierz ten dzień roztropnie abyś miał czas pozyskać wymagane trofea.

A konkretnie:

1) Pozyskaj Łosia ważącego powyżej 600 kg lub punktowanego powyżej 180 pkt w Hemmeldal
2) Pozyskaj Niebieskiego Lisa Polarnego lub 4 nie-niebieskie Lisy Polarne (samce) w jednym polowaniu w Winterime Ridge
3) Pozyskaj Wapiti ważącego powyżej 470 kg lub punktowanego powyżej 330 pkt w Redfeather Falls

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Dodatkowe warunki:
- użyj innej broni dla każdego z gatunków
- wszystkie 3 polowanie muszą odbyć się tego samego dnia - ważna jest zarówno data rozpoczęcia jak i zakończenia
- możesz polować co najwyżej 3 razy w jednym obwodzie (rezerwacie) - a więc nie rezygnuj pochopnie z polowań bo ich ilość jest ograniczona, oczywiście limit znosi się gdy nastanie nowy dzień
- zrób zdjęcia do galerii każdego z wymaganych okazów

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nabór - zostań członkiem koła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości