Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

46
Każdy Myśliwy ma inne upodobania ,inne wymagania ,dysponuje innym sprzętem (komputer czy nawet internet szybszy czy wolniejszy) jak i innym sprzętem w samej grze(podajniki,bałwanki,namioty)
Do tego trzeba jeszcze dodać czas jaki może poświęcić poszczególny gracz na grę
Zawsze staram się wypośrodkować jakoś wszystkie te warunki ale nie zawsze jest to możliwe -


Już widze oczami wyobraźni jak siedzisz i dumasz , czy Wacek ma podajnik czy nie,a Krysia to ma przynete do p[odajnika czy nie, jak by to wypośrodkować.....

Jesli wprowadzę taki przepis zakładając że nie wywali mu sesji zagra jedną sesję "tylko jedną"
Jeśli wywali mu natomiast neta czy skraszuje grę powiedzmy po 15 minutach no to nie zgłosi żadnego wyniku bo musi jeszcze odczekać 30 minut żeby zacząć nową sesję
a na tej 15 minutowej miał jakiś fajny wynik i nie może go zgłosić .

Nie wiem gdzie ty tam mieszkasz ale ja mieszkam na konkretnym zadupiu gdzie nawet TP SA nie dochodzi jedna siec komurkowa i powiem ci szczerze ze gre mi może wywalilo raz w zyciu a trochę już gram.... no nie mam pojęcia o kim ty piszesz , indjanach z dorzecza Amazoni ??????


Każdy z nas może się znaleźć w takiej sytuacji !!!

No może się znaleźć i co z tego.Jak się tak stanie to nie zglosze danego zwierzaka i już. W czym ty widzisz problem.

[i]W innych konkursach zasada 30minut utrudni tylko grę nie dając nic -a nie pomyłka heheheh ta zasada spowoduje że tym co mają dużo czasu na grę ubędzie przeciwników[/i]
Grałem sporo w konkursach UHC i jakoś nie widziałem żeby komuś to utrudniało grę, albo faworyzowało znacząco tych co maja dużo czasu. Z drugiej strony to chyba logiczne jak myśliwy idzie do lasu na godzinke to ma mniej szansy na strzal niż ten co siedzi pół dnia. To chyba normalne więc dalej nie wiem co ty próbujesz wytłumaczyć.

bo w końcu i moja cierpliwość się wyczerpie i przestanę się w to bawić

Czy ty czasem nie przeginasz. To będzie kolejnego gracza mniej i już . Gra będzie istnieć bez Ciebie.
A tak na koniec to nie mam pojęcia o co ci chodzi i dlaczego bronisz SPAWN MAchingu.
Te twoje opowieści, bez urazy, ale kojarzą mi się z jednym....
"Bo kiedyś ludzie nie mieli broni i rzucali w dinozaury kamieniami, ale taki dinozaur nie padl od jednego kamienia i trzeba było miesiącami w niego rzucać..."
Powodzenia w organizowaniu następnych zawodów.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

47
Napisałem wcześniej że żadna odpowiedź z Twojej strony mnie nie zdziwi heheheh
jEDNAK TY PRZEROSŁEŚ MOJE OCZEKIWANIA ;)
No wiesz sprawa tego tak dobrze działającego internetu długo myślałem czemu tak jest ale kolega który czasem bywa na takich zabitych dechami wsiach heheh jak tam się dostaje ???
Czy gwoździe wyciąga czy może jakiś podkop ?? tego nie wiem i nie to jest istotne ;)
Ważne że on tam był i widział takie wielkie kupy gnoju aż pod niebo i mówił zawsze że tam lepiej mu działa telefon i stwierdził że pewnie to przez te piramidy gnojowicy pomieszanej z sianem
pewnie zasięg jest lepszy ;)
Wiesz w tej mojej amazonii czy też innej dziczy w jednym namiocie mieszka więcej ludzi niż w Twojej zabitej dechami wsi ale ja nie o tym
Zebrało się nas trochę no wiesz te zasięgi lipne i internet zrywa co tu zrobić żeby lepiej było a kolega że te kupy gnoju trza by usypać .
N i zaczeli my sypać -chętnych sie znalazlo sporo i do sypania i do produkcji no wiesz tego obornika -robota szła nieźle
Usypali my już bedzie tak do pierwszego piętra no wiesz tego naszego namiotu ;) wszystko fajnie zasięg się poprawia internet śmiga i nagle klops
Przyjeżdza jakaś komisja i mówi jest taki ktoś kto meszka w wiosce zabitej dechami komu nie podoba się nasza kupa gnoju
Prosimy błagamy ale nic decyzja nieodwołalna budowanie kupy gnoju wstrzymane pod karą -cóż było robić kupa z czasem zwiedła reszte rozniosły robale -takie wiesz co toczą se kulki ;)
Postanowiłem zmienić lokalizację no wiesz taka pogoń na lepszym -kiedyś to się nazywało pogoń za chlebem a teraz ja to nazwałem pogoń za informatyzację - rozumiesz lepszy zasięg lepsze transfery ot takie coś.
Po wielu perypetiach dotarłem do Polski e myśle sobie bedzie git .przezornie wybrałem se solidne miasto gdzie w jednym bloku mieszka 2 razy więcej ludzi niż w jednym namiocie w mojej amazonii a ile to będzie razy więcej niż w Twojej zabitej dechami wiosce nie wiem ;)
Zadomowiłem się jako tako hehehe ale -kuśwa dalej mam problemy takie jak w amazonii
Co jest grane nie rozumiem -no co człek dociekliwy wprawdzie net szwankuje komp siada ale jakoś udało mi się doczytać wiadomości z Amazonii ,że ten pan z zabitej dechami wioski rzucił klątwę na całe nasze plemie i że jak się nie znajdzie sposobu na odczynienie uroku to nigdy nie będę miał dobrego internetu a i komp a i gra będą mi szwankować :(
Nie da się tak żyć -pomyślałem zacząłem więc szukać no i znalazłem hehehehhehh
Nie tylko tego kto rzucił klątwę ale i tego kto powiedział mi jak się jej pozbyć ;)
Znalazłem człowieka którego nazwę " wszystko mu działa i nigdy mu się nic nie zepsuło" żeby nie było domysłów tak to ten pan z wioski zabitej deskami którego imienia nie wolno wymieniać bo klątwa przejdzie na tego kto to przeczyta .Nadmienię tylko że ten pan mieszka w Polsce -krainie mlekiem i miodem płynącej i w którym nic się nie psuje -pod warunkiem że mieszka się na zabitej dechami wsi ;)
Dało mi to do myślenia nawet miałem zapytać gdzie to jest ale mniemam że tan pan tak zabił te wieś dechami że tylko korniki mogły by ją znależć hehehehehehh
Szkoda bo co bardziej majętni gracze TH może by się skusili na kupno jakichś włości w krainie szczęśliwości -gdzie gra nigdy nie kraszuje a internet śmiga że palce lizać
Sprawa klątwy okazała się łatwiesza do wykonania niż myślałem
Pan powiedział krótko "Olej się na gnoja" i rób swoje -i tak też będę robił dziś do mnie dotarło ze 2 lata mojej pracy nie mogą pójść na darmo tylko dlatego że zasady jednego konkursu komuś się nie podobają
Jedna drobna dygresja !!!!
Wiadomość ukryta przez administratora ze względu na liczne wulgaryzmy i epitety
Ostatnio zmieniony 05 lut 2019, 15:07 przez Raintek, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Język. Odnośmy się do siebie z szacunkiem.
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

49
tylko dlatego że zasady jednego konkursu komuś się nie podobają


Ta cześć zdania świadczy o tym że ty nawet nie wiesz o czym piszesz.

Poraz kolejny wklejam zasade konkursu

- polowanie musi trwać co najmniej 30 min czasu rzeczywistego (1h czasu gry)
Czy to naprawdę jest takie trudne do zrozumienia?

Czy mi zależy na tym by cie wyrzucili? W żadnym wypadku, a niby co ja z tego będę miał...hehehhe. Ja tylko nie toleruje Spawn Maschingu a ty się uparłeś że to jest całkiem dobre. Więc odpieram twoje niby argumenty. Wszyskie konkursy w jakich brałem udział nie tolerują tego zagrania i mówią jasno, że to zabija rywalizacje a ty twierdzisz , że jest inaczej. No ale co ja na to poradzę.

To strategia stara jak świat. Jak nie masz argumentow to obrażamy gościa i sprawa załatwiona...
Poraz kolejny dokładnie nic nie wypływa z twojej wypowiedzi. Czy to moja wina ze gre mi zerwało może RAZ????????? Ze mam dobry zasięg mieszkając na lubelskiej wiosce na której jest jedna siec komurkowa?????
Czemu mnie za to wyśmiewasz???? Czemu mnie obrażasz? Pisze to jak jest u mnie i moich znajomych co graja wTH. Więc nie rozumiem. Czy to nasza wina ze nam gry nie wywala i nie przerywa polaczenia? Jeśli obrażanie mnie poprawiło ci nastrój to cieszę się że ci mogłem pomóc. Jeśli według ciebie zawody z mozliwością takiego zagrania to sa ok to ja mowię wasza sprawa, grajcie w ten sposób, życzę powodzenia i dobrych wyników. Myślę ze powinieneś pisać wyrażniej w zasadach ze Spawn maching jest dozwolony ,wtedy zawodnicy nie tolerujący tego zagrania nie będą marnować swojego czasu. Tyle w tym temacie. Ja rezygnuje z takiej, moim zdaniem nie fair, gry. Dla mnie to koniec tego tematu. Powodzenia, a jeśli uraziłem cie czyms lub obraziłem to przepraszam. Nie było to moim celem.
Jeszcze raz życzę powodzenia i dobrych wyników.

PS.
wiem ty masz to w dupie bo grasz na UHC i masz w dupie graczy którzy nie mają takich opcji grania
Wydaje mi się ze każdy ma możliwość grania na UHC, to nic nie kosztuje. Fakt, nie tolerują Spawn machingu...

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

50
tropiciel3 pisze: 05 lut 2019, 15:08 Kaszalot , nie czytałem Twojego posta do końca bo i po co?
Twoje bazgroły przekonały mnie , że jednak podjąłem słuszną decyzję i ponawiam prośbę do ADMINA TEGO FORUM O WYKLUCZENIE MNIE Z KOŁA I WYKASOWANIE KONTA.
Z niczego nie musisz rezygnować bo skoro to ja jestem "Ten Zły" i nie podoba się wam to co robię to może lepiej będzie jak ja odejdę z Koła
A wtedy wszyscy tak mi się wydaje będą zadowoleni
Jeśli Cię czymś odraziłem to ok masz prawo obrazić się na mnie ale chciałbym abyś wiedział że ja to nie "Forum" a także nie "WKŁ"pPoza tym mnie już w WKŁ nie będzie ;)
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

51
Widzę że sprawy zaszły bardzo daleko,ja jako już nie członek tego koła bo zostałem wyrzucony chodź nikt mi nie na pisał za co ani Łowczy chociaż trudno nazwać Makana Łowczym ani nikt jeśli za to ze broniłem swojej racji to gratuluję właścicielom koła i życzę powodzenia z takim podejściem,druga sprawa traktujecie kashalota w tym kole jak skarbonkę byle sponsorował a i tak nie ma swojego zdania chociaż robi więcej niż cała administracja koła,Jeśli coś stało się prze zemnie to przepraszam wszystkich ale z takim podejściem łowczego i innych do członków koła daleko nie pociągniecie Pozdrawiam Darz Bór!!!!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

52
Miałem się nie odzywać już ale musze wtrącić jeszcze jedna dygresje. To może i ja się obraże.
tropiciel3 pisze: 05 lut 2019, 15:08 Kaszalot , nie czytałem Twojego posta do końca bo i po co?
Twoje bazgroły przekonały mnie , że jednak podjąłem słuszną decyzję i ponawiam prośbę do ADMINA TEGO FORUM O WYKLUCZENIE MNIE Z KOŁA I WYKASOWANIE KONTA.
Z niczego nie musisz rezygnować bo skoro to ja jestem "Ten Zły" i nie podoba się wam to co robię to może lepiej będzie jak ja odejdę z Koła
A wtedy wszyscy tak mi się wydaje będą zadowoleni
Jeśli Cię czymś odraziłem to ok masz prawo obrazić się na mnie ale chciałbym abyś wiedział że ja to nie "Forum" a także nie "WKŁ"pPoza tym mnie już w WKŁ nie będzie ;)
[/quote]

Po to jest forum żeby gromadzic społecznośc nie kończenie z takimi samymi pogldami na dana sprawę. Dla mnie nic się nie dzieje że się różnimy w podejściu do temtu zawodów. po to jest forum, dyskusja żeby wiemieniac w sposób KULTURALNY swoje zdania.

Ale wydaje mi się , że to takie nasze polskie: jak moje nie jest na gorze to się obrażam. Moim zdaniem nie ma sensu żeby kto kolwiek odchodził. Ale wiemy już ze przy następnych zawodach trzeba wyraźniej pisać zasady tak żeby każdy był pewien co do nich i wiedział czy pasuje mu to czy nie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

53
Oficjalnie składam wniosek o wypisanie mnie z koła WKŁ Jeleń , z racji, że Kashalott człowiek , który robi tu największa robotę również złożył wypowiedzenie. Właśnie on jest tutaj pomijany ze swoim zdaniem , on trzymał w ryzach całe te koło i dobrowolnie sponsorował konkursy, o dobrej współpracy z Kashalotem nie wspomnę. Podejście ludzi z tego koła jest krzywdzące (zwłaszcza łowczego) dla członków każdy kto to widzi podnosi głos w sprawie ,a i tak nie ma to znaczenia . Jestem oburzony taka postawą i nie mam zamiaru dłużej w tym tkwić . SKŁADAM WNIOSEK (świadomie) O USUNIĘCIE MOICH WYNIKÓW Z TABLICY LIDERÓW ORAZ JAKO CZŁONKA KOŁA JELEŃ . Było miło , dziękuję i liczę na szybką reakcję ze strony łowczego w sprawie wniosku.
PS. Mam nadzieję , że nie jestem jedyną osoba która tak uważa.
DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ. DARZ BÓR.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

56
Kaszalot zdziczałeś czy co, chcesz odejść z WKŁ?
Przecież między innymi ty to Koło wraz z Makanem i Raintkiem zakładałeś i tworzyliście zgrany Tim i superowskie konkursy w których bezstresowo się grało, uczestniczyło. Nigdy w żadnym poście nie pisałem na ciebie nic złego tym bardziej że jesteś jakimś złym potworem czy coś w tym stylu i dlatego masz odchodzić z koła ?
Poza tym różnice zdań są potrzebne a nawet wskazane aby to Koło się rozwijało i szło w dobrym kierunku , tylko bez takiego wulgarnego niekiedy języka czy wyśmiewania się z kogoś jak to osobiście zrobiłeś w którymś z ostatnich postów.
Myślę że nie będziesz pochopnie podejmował decyzji, tak jak ja to zrobiłem .
WKł to grupa fascynatów gry w theHunter i niech tak zostanie, walczmy , walczcie w konkursach organizowanych przez Koło i nie tylko.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezony łowieckie i misje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron