#12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

1
Konkurs #12 WKŁ Świńska Górka (2019-01-26 10:00 rano - 2019-02-11 10:00:00 rano)
Konkurs #12 WKŁ - uczestnictwo

Obrazek

W konkursie mogą brać udział wszyscy członkowie WKŁ Jeleń zarówno myśliwi jak i stażyści

Cel główny: Pozyskać najwyżej oraz najniżej punktowaną Dziką Świnię w każdym rezerwacie w którym można spotkać ten gatunek.

Cel dodatkowy: Pozyskać najwyżej punktowaną rzadką Dziką Świnię (łaciata lub albinos) i udokumentować zdobycz zdjęciem trofeum.




Wynik: Suma różnic (najwyższa punktacja - najniższa punktacja) we wszystkich 5 rezerwatach (Loggers's Point, Settlers Creek, Rougarou Bayou, Bushrangers Run oraz Piccabeen Bay)

Zasady konkursu:

- każdy uczestnik musi najpierw założyć konto na stronie UHC (jeżeli go jeszcze nie posiada) - stworzonej specjalnie w celu przeprowadzania własnych konkursów w grze theHunter Classic (Zapisy do konkursu) - ta rejestracja jest jednorazowa - nie trzeba będzie jej wykonywać dla kolejnych konkursów opartych na UHC
UWAGA - na UHC podajemy nicki z forum ogólnego - jeżeli ktoś nie posiada to powinien wpisać nicka z gry lub założyć konto na forum ogólnym. forum.thehunter.com - jest to dodatkowe wymaganie platformy UHC (na wypadek loterii UHC itp).
- po zarejestrowaniu w UHC należy w dowolnie wybranym momencie zgłosić swoje uczestnictwo (Enroll competition) aktywując w ten sposób konkurs
- ponieważ jest to konkurs przeznaczony tylko dla WKŁ Jeleń (konkurs zamknięty) każdy członek naszego koła otrzyma na maila specjalne hasło, umożliwiające przystąpienie do naszego konkursu - czyli aktywację konkursu
- wyniki wprowadzamy podając link z pozyskania zwierzyny - tzn na końcu musi być "expedition/numer_polowania" np:
https://www.thehunter.com/#profile/maka ... n/84630998

- wyniki można poprawiać dowolną ilość razy
- polowanie musi trwać co najmniej 30 min czasu rzeczywistego (1h czasu gry)
- wyniki można wprowadzać nie później niż w ciągu 24 h od momentu zakończenia polowania
- polowanie musi być rozpoczęte dopiero po rozpoczęciu konkursu (2019-01-26 10:00) i po jego aktywacji przez uczestnika (dowolnie wybrany moment)
- polowanie musi być zakończone oraz zgłoszone przed zakończeniem konkursu (2019-02-11 10:00)
- polowania mogą być w trybie jednoosobowym oraz wieloosobowym


Instrukcja rejestracji do UHC i aktywowania konkursów : tutaj
Nagrody:
Udział w konkursie : 5 pkt

1 miejsce: + 15 pkt + 1500 Ems + wpis w Kronice ze zdjęciem i chwała po wsze czasy :)
2 miejsce: + 12 pkt + 1000 Ems
3 miejsce: + 10 pkt + 500 Ems
4 miejsce: + 8 pkt
5 miejsce: + 6 pkt
6 miejsce: + 4 pkt
7 miejsce: + 2 pkt
8 miejsce: + 1 pkt

Dodatkowa nagroda za najwyżej punktowaną rzadką sztukę dzikiej świni: 500 ems
Dodatkowa nagroda pocieszajka : 500 ems, losowana w śród uczestników którym nie udało się zająć miejsca na podium
KTO MOŻE POBIJAĆ REKORDY W TRAKCIE KONKURSU
- myśliwi koła WKŁ "Jeleń", - na wszystkie gatunki - konieczna poprzedzająca rejestracja w KP (Książce Polowań)
- stażyści koła WKŁ "Jeleń", - na wszystkie "konkursowe" gatunki - konieczna poprzedzająca rejestracja w KP (Książce Polowań)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

5
Szanowni Myśliwi dostałem alert z UHC że dwie osoby zamiast polowań na zwierzynę polują głównie na sesje co jest zagrywką zdecydowanie "nie fair". Jest to typowy "Spawn mashing" za który można dostać bana permanentnego na UHC. W związku z tym, wyjątkowo wprowadzam następujące rozwiązanie które będzie od tej pory stosowane we wszystkich naszych konkursach także.

- Minimalny czas polowania to 30 min.
- Jak komuś "zerwie" sesję to musi odczekać z ponowną grą aż minie 30 min bo wyniki kolejnej sesji nie zostaną uznawane. A osoba za takie zachowania wykluczona z konkursu. Nie chodzi tutaj o pojedyncze przypadki ale o ewidentne stosowanie tego rodzaju "dopingu" w celu osiągnięcia lepszych wyników w konkursie wypaczając zabawę nie mówiąc już o cieniu rzucanym na nasze koło.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

6
Trzeba było to wcześniej powiedzieć a nie jak juz konkurs trwa i człowiek spędził kilkanaście godzin przed kompem skad ja miałem to wiedziec ze tak nie mozna napisane jest ze sesja ma trwac 30min zeby podac zwierzę a nie ze kazda ma trwac nawet jak nic nie masz to skad to ja to miałem wiedziec a ch...j z tym konkursem i z tym uhc rozwaze tez wypisanie się z koła bo to są jakieś jaja

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

8
Makaan pisze: 29 sty 2019, 11:20 Szanowni Myśliwi dostałem alert z UHC że dwie osoby zamiast polowań na zwierzynę polują głównie na sesje co jest zagrywką zdecydowanie "nie fair". Jest to typowy "Spawn mashing" za który można dostać bana permanentnego na UHC. W związku z tym, wyjątkowo wprowadzam następujące rozwiązanie które będzie od tej pory stosowane we wszystkich naszych konkursach także.

- Minimalny czas polowania to 30 min.
- Jak komuś "zerwie" sesję to musi odczekać z ponowną grą aż minie 30 min bo wyniki kolejnej sesji nie zostaną uznawane. A osoba za takie zachowania wykluczona z konkursu. Nie chodzi tutaj o pojedyncze przypadki ale o ewidentne stosowanie tego rodzaju "dopingu" w celu osiągnięcia lepszych wyników w konkursie wypaczając zabawę nie mówiąc już o cieniu rzucanym na nasze koło.
Powiem tak -
Nasz konkurs nasze zasady !!!!!!!!!!!!!
I nic nie będzie wprowadzane - Zasrane i durne przepisy UHC wprowadza bo boi się że ich wydymamy na każdym konkursuie
Konkurs jest Member nasz i nasze zasady powinny obowiązywać UHC nie ma prawa się wpieprzać ani ustalać jak mamy grać !!!!!
Co ich obchodzi ??? To nasze podwórko
Ja organizuję konkurs ja ustalam zasady !!!!!!
Żeby był konkurs publiczny ok niech sobie coś tam warunkują ALE TO NASZE PODWÓRKO !!!!!!
Co ich obchodzi jak gramy ????? Przecież nagród nie sponsorują -Oni mają je tylko zorganizować -czy to takie trudne ?????
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

9
Co ja mam się domyślać, jest konkurs są zasady napisane gram skąd miałem wiedzieć ze tak nie można bo uhc tak zabrania nikt mi tego nigdy nie mowił,sam Makan pisze mi w prywatnych wiadomościach ze fakt ze nigdzie to nie pisało ale nie możne tego zignorować nigdy nie oszukiwałem zawsze grałem fer a teraz robi się ze mnie jakiegoś oszusta.

Dodano po 11 minutach 53 sekundach:
Awatar użytkownika
Re: Zółta katkaOd: Makaan
Odbiorca: Maniek to jest nauczka dla nas wszystkich (jak w szczegóły zajrzeć to więcej osób by poleciało) - nie wymieniłem was w poście bezpośrednio, a samemu nie przyszło by mi do głowy wprowadzać takie zalecenia do konkursu bo nie było z tym do tej pory problemów (może też konkursy trochę inne zasady miały). Nie chodzi tutaj o piętnowanie kogokolwiek ale o zdrowe podejście i "oczyszczenie" sytuacji. Połowa innych graczy też jakby się wpatrzeć w staty mogła by polec na tym warunku, a UHC podało tylko was dwóch jako przykład bo rzeczywiście tak to wygląda - 30 sesji na dzień z czego 95% kilkuminutowe. Pozwalając na kontynuację połowa graczy zaadoptowała by taki sposób rozgrywki wzorując się na was a druga połowa pożegnała z kołem uważając za promocję gry nie fair. A na końcu byśmy mieli problem z organizacja kolejnych konkursów na UHC o ile jeszcze ktoś by chciał grać.

I CO CZYJA TO WINA MOJA ,NAJLEPIEJ ZRÓB TEN KONKURS OD NOWA ALBO INFORMUJ BARDZIEJ RZETELNIE O ZASADACH A PO DRUGIE JEST TO NASZ WEWNĘTRZNY KONKURS W KOLE A NIE OGÓLNY NA UHC WIEC CO ONI DO TEGO MAJA JA TEGO NIE ROZUMIEM. PO 3 NIE PISZ MAKAN ZE KTOŚ CHCE OSIĄGNĄĆ JAKIEŚ KORZYŚCI W TEN SPOSÓB BO NIE ROBIŁEM TEGO Z PREMEDYTACJA I SPECJALNIE A PO 4 NIE RZUCAM CIENIA NA KOLO BO JAK SAM WIESZ NAWET FILM ZROBIŁEM NA TEMAT TEGO KOLA I UHC I ZACHĘCAŁEM LUDZI TO WSTĄPIENIA TU A TAG ZE W FILMACH KTÓRE NAGRYWAM DAJE ZAWSZE NA KOŃCU LOGO KOLA PROMUJĄC GO, JA NIE JESTEM TEGO WINNY I NIE DAM ZROBIĆ Z SIEBIE OSZUSTA.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

10
Maniek, jak myślisz po co są we wszystkich konkursach w grze ograniczenia co do ilości prób ? Po to aby ograniczyć zachowania niektórych graczy którzy mogą wykorzystywać mechanizm "spam mashing" co jest to po prostu nie fair i wypacza rywalizację. Ja się pod tym nie podpisuje i nie będę tego promował bo uważam że jest to zachowanie nieetyczne i nie zgodne z regulaminem koła (punkt 2).

@Kashalott - UHC robi dla nas kawał dobrej roboty za darmo, nie wiem skąd tyle nienawiści w ich kierunku. Oczywiście można sobie wymyśleć najbardziej fantazyjne zasady co do konkursów we własnym gronie, ale nie oznacza to że wszystkie muszą być stosowane przez innych np. UHC.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

11
OK MAKAN JAK TAK UWAŻASZ I TAK MYŚLISZ TO DZIĘKUJE CI ZA DOTYCHCZASOWĄ WSPÓŁPRACE ALE JA NIE BĘDĘ W CZYMŚ CO NIE MA SWOJEGO ZDANIA A WINNYCH SZUKA SIĘ WE WŁASNYM KRĘGU, CHOCIAŻ TAK NIE JEST,WIEM ZE DZIĘKI MNIE DO TEGO KOLA PRZYSZŁO PARĘ OSÓB I WIEM ZE Z SOLIDARNOŚCI TEZ GO OPUSZCZA RAZEM ZE MNĄ BO NIE BĘDĄ CHCIELI TAKIEGO GOSPODARZA JAK TY DZIĘKI ZA WSZYSTKO GRACZOM A CO ZŁEGO TO NIE JA DZIĘKI.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

13
Sorry Makaan ale takie coś nie ma sensu ja też robiłem podobnie jak Maniek i wiele osób robiło tak samo więc jak usuwać to wszystkich winnych a nie dwóch jeszcze pisząc im że to nauczka dla nas wszystkich.
Jak tak dalej będzie to z tego koła odejdzie pełno osób i to głównie z twojej winy bo nie napisałeś że jest taka zasada, do tego jest to konkurs prywatny więc tak jak Kashalott napisał oni mają w sprawie zasad gówno do gadania.
Chcę też poinformować że rezygnuję z konkursu więc możesz mnie z niego usunąć bo jak dla mnie jest to nie fair że reszta osób która robiła Spawn Mashing (w tym ja) nie została ukarana.
Rozmyślę też wypisanie z koła bo to co zaczyna się tu wyrabiać i co ty tutaj zaczynasz wyrabiać przechodzi powoli ludzkie myślenie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezony łowieckie i misje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron