Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

16
Z przykrością muszę zrezygnować z 12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"
Nasz konkurs nasze zasady!!! Kashalot dobrze gada.
Makan zamiast nas bronić jeszcze opierdala co jest bez sensu gdyż jako "Łowczy" powinien za nami obstać i wyjaśnić to w ten sposób co Kashalot. Ja uważam że skoro tak to wygląda to jest to niekoleżentwo wobec "Pana Łowczego" i oponuję aby odbyło sie głosowanie odnośnie zmiany i wyrzucenie z koła "WKŁ Jeleń" Makana z powyższych powodów i automatycznie zgłaszam kandyta którym jest Kashalot również z tego wzgledu gdyż ma wiecej czasu i nie olewa nas jako członków koła zawsze ma dla nas czas i stara sie zawsze wyjść z problemu na kożyść myśliwego oczywiście jeżeli jest to słusze, przykładem jest post Kashalota w tej sprawie i chyba wszyscy widzimy i wiemy o co mi chodzi. Jeżeli moja apelacja nie bedzie rozpatrzona niestety ze smutkiem bede musiał sam zrezygnować z przynależności do grona tak zacnych myśliwych. Darz Bór.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

17
Piotrek95 pisze: 29 sty 2019, 17:10 Z przykrością muszę zrezygnować z 12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"
Nasz konkurs nasze zasady!!! Kashalot dobrze gada.
Makan zamiast nas bronić jeszcze opierdala co jest bez sensu gdyż jako "Łowczy" powinien za nami obstać i wyjaśnić to w ten sposób co Kashalot. Ja uważam że skoro tak to wygląda to jest to niekoleżentwo wobec "Pana Łowczego" i oponuję aby odbyło sie głosowanie odnośnie zmiany i wyrzucenie z koła "WKŁ Jeleń" Makana z powyższych powodów i automatycznie zgłaszam kandyta którym jest Kashalot również z tego wzgledu gdyż ma wiecej czasu i nie olewa nas jako członków koła zawsze ma dla nas czas i stara sie zawsze wyjść z problemu na kożyść myśliwego oczywiście jeżeli jest to słusze, przykładem jest post Kashalota w tej sprawie i chyba wszyscy widzimy i wiemy o co mi chodzi. Jeżeli moja apelacja nie bedzie rozpatrzona niestety ze smutkiem bede musiał sam zrezygnować z przynależności do grona tak zacnych myśliwych. Darz Bór.
Popieram :D

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

18
Pierwsze primo: Ja to nie rozumiem czego próbujecie bronić. Spawn mashing jest nie fair w stosunku do innych graczy koniec kropka.
Drugie primo:) Tworzymy "wirtualne" KOLO Łowieckie. Jak to sie ma do zachowania w ktorym wirtualny myśliwy wychodzi umyślnie na 5 min polowania, no bo w koncu gra musi wygenerowac dobra sztuke. Jak to sie ma do "wirtualnego " ale jednak polowania. To tak jak bym gral z wami w pokera i po rozdaniu zgladam w karty i mowie rozdawaj jeszcze raz... i tak bym robil az by mi karta podeszła, co byś wtedy powiedział???
Ostatnio zmieniony 29 sty 2019, 17:53 przez RudiRR, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

19
Czemu piszesz umyślnie człowieku jak by była taka informacja to nie było by problemu nie broń czegoś czego nie da się obronić to Nie jest wina moja ani nikogo,a wo gule z tego co wiem to sponsor tego konkursu uważa go za nie ważny i nie zgadza się z takim traktowaniem nas wiec możecie sobie strzelać ile chcecie a i tak nikt wam za to nie da em$ chyba ze wasz super łowczy wam za sponsoruje

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

21
RudiRR pisze: 29 sty 2019, 17:43 Pierwsze primo: Ja to nie rozumiem czego próbujecie bronić. Spown mashing jest nie fair w stosunku do innych graczy koniec kropka.
Drugie primo:) Tworzymy "wirtualne" KOLO Łowieckie. Jak to sie ma do zachowania w ktorym wirtualny myśliwy wychodzi umyślnie na 5 min polowania, no bo w koncu gra musi wygenerowac dobra sztuke. Jak to sie ma do "wirtualnego " ale jednak polowania. To tak jak bym gral z wami w pokera i po rozdaniu zgladam w karty i mowie rozdawaj jeszcze raz... i tak bym robil az by mi karta podeszła, co byś wtedy powiedział???
Chłopaku nic nie było napisane o tym "Spown mashing" ja z Mankiem mieliśmy najlepsze sztuki siedzieliśmy przy kompie całą niedziele i poniedziałek i od pizdy wywalili nas "TYLKO NAS" nie z winy naszej tylko Makana i teraz my dostajemy, wydaliśmy jeb*** kase na podajniki i na karmę i nikt nam nie wróci tych pieniędzy.

Dodano po 2 minutach 24 sekundach:
RudiRR pisze: 29 sty 2019, 17:55 Ponieważ UMYŚLNIE stosowałeś tą taktyke…. a sesje które chciałeś zgłosić musiałeś przeciągnąć ponad 30 min, wiec nie mów" JA NIE WIEDZIAŁEM" bo dokładnie wiedziałeś o minimalnej długości sesji
RudiRR wejdź na ts a nie piszesz tu że ktoś "UMYŚLNIE stosowałeś tą taktyke" jak gówno wiesz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

22
RudiRR ja pier**** gościu piszesz mi ze ja umyślnie to robiłem już ja Ci Dziecisko udowodnię ze słów na wiatr się nie rzuca i oskarża kogoś bez dowodów i bez podstaw nie będziesz mi zarzucał oszustwa,nie mogłem wiedzieć pokaz mi gdzie jest tak napisane ze nie mogę robić sesji co 5 min nawet sam makan którego bronisz sam mi pisał ze nie było tego nigdzie napisane i ze powinno polecieć więcej osób

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

23
Ale niby o czym mam rozmawiać??? Wląnczam twoja historje polowań i widze, klasyczny SM, nic na to nie poradzę. Czy ktoś cie zmusił do wydania tych pieniędzy??? Kupiłes z wolnej i nie przymuszonej woli, dokładnie tak jak ja no i co? Tyle sprzętu kupiłem do konkursów z naszego i ogólnego forum i nie mam pretensji ze nie wygrałem. A do tego wydaje mi się ze gdyby każdy stosował SM tak jak ty to miał byś marne szanse na wygrana, bardzo marne ponieważ każdy by miał dokładnie takie sztuki jak ty i twój kolega . Nie bronie Makana i nie jest to moim celem. Ale uważam ze to co stosowałeś to zwykły doping w grze. Fakt nie padło słowo Spown masching ale za to jest napisane:
polowanie musi trwać co najmniej 30 min czasu rzeczywistego (1h czasu gry)
Gram długo w TH i rozumiem ze każde polowanie musi być dłuższe niż 30 min. Dla mnie to oczywiste. Trzeba było i te sesje mieć krótkie co miałeś duże wyniki hehehhehehe, czemu je przedłużałeś hehheheh>
AAA i spokojnie z tym słownictwem, bo podejrzewam ze dziaciakiem dla ciebie nie jestem. hehehhehehe.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

25
Witam.
To że UHC nie toleruje SM wiemy wszyscy.
To że za stosowanie SM w konkursach na UHC dostaje się dyskwe wiemy wszyscy .
To że sesja w konkursie na UHC musi trwać minimum 30 min wiemy wszyscy.
To że w regulaminie naszego konkursu w punkcie drugim jest napisane jak byk że sesja ma trwać 30min wiemy wszyscy .
A więc ja się pytam Was do kogo macie te żale .

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

26
tropiciel3 pisze: 29 sty 2019, 18:36 Witam.
To że UHC nie toleruje SM wiemy wszyscy.
To że za stosowanie SM w konkursach na UHC dostaje się dyskwe wiemy wszyscy .
To że sesja w konkursie na UHC musi trwać minimum 30 min wiemy wszyscy.
To że w regulaminie naszego konkursu w punkcie drugim jest napisane jak byk że sesja ma trwać 30min wiemy wszyscy .
A więc ja się pytam Was do kogo macie te żale .
Do jednej osoby która nie napisała nic o ty w konkursie ja na przykład biorę udział drugi raz i nie wiedziałem o takim czymś jak SM

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

29
VipolPL pisze;

Do jednej osoby która nie napisała nic o ty w konkursie ja na przykład biorę udział drugi raz i nie wiedziałem o takim czymś jak SM

Dlatego niema co skóry z Makana zdzierać , wydawało by się że te sprawy z SM są ogólnie znane a jednak nie.
W rozgrywkach poza konkursami na UHC taka technika polowania jest tolerowana i niema żadnego problemu jeżeli taka gra komuś odpowiada.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: #12 Konkurs WKŁ "Świńska Górka"

30
Myślę że każdy się już wypowiedział i możemy zamknąć ten wątek.
Podsumowując, na UHC musimy trzymać pewne zasady jeżeli chcemy tam organizować konkursy.
Da niektórych może są to zasady złe inni czują się pokrzywdzeni bo nie było wystarczająco "jasno" napisane w ogłoszeniu i ich wyniki zostały wyzerowane. A że to były osoby z 2 pierwszych miejsc - no cóż zwykle kontroluje się najlepszych...
Ja tak jako obiecałem w kolejnych konkursach (o ile nastąpią) będę "jasno" zasadę podkreślał aby nikt więcej się nie zdziwił i nie było tego typu dyskusji.
Konkurs trwa jeszcze 12 dni i można się nadal wykazać dobrym wynikiem, stosując zasadę 30 minut sesji.

Co do zmian zasad w trakcie konkursu - jestem zdecydowanym przeciwnikiem takowych i uważam je za nie fair - dla tego w poprzednich 11 konkursach zdarzyło się to tylko raz z tego co pamiętam i za powszechną zgodą wszystkich uczestników, w 12 konkursie nastąpił wyjątek który mam nadzieję się nie powtórzy.

Co do utrzymania bądź anulowania nagród w #12 konkursie : tutaj wypowie się Kashalott skarbnik WKŁ Jeleń

Łowczy
Makaan

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezony łowieckie i misje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości