Re: Konkurs #6 - Polowanie na Rogacze (dwu osobowe drużyny)

16
A ja dziękuję pozostałym graczom, że mimo różnych problemów pojawili się w tym konkursie i robili co mogli aby się w nim pokazać (wciąż mnie zastanawia fakt dlaczego tak mało drużyn się pokazało, pomimo nie małej ilości stażystów i myśliwych koła). Co do formuły sztafetowej było to przynajmniej dla mnie dość ciekawe. Nawet pojawiał się dreszczyk emocji aby nie zawieść swego partnera. Czasem problemy ze znalezieniem czegoś godnego do zgłoszenia wymagało wyruszenia na polowanie na multi z partnerem w celu zwiększenia szans na znalezienie pięknego okazu co miało miejsce w Naszym przypadku (znaleziony Łoś 225 pkt przezemnie, strzelony przez mojego partnera Garimcia).
Obrazek


Napewno takie polowania dają kopa nakręcając sie wspólnie na dobry wynik.

Co do mistrzostw świata w The Hunter to piękna idea by to była. Ale skoro mają to być mistrzostwa to jak dla mnie powinny one trwać nieco dłużej niż zwykłe konkursy. Ja marzę sobie coś na takiej zasadzie.
1. Drużyny 5 osobowe (3 strzelców do konkursu wymagane, natomiast 2 w Twoim wypadku rezerwowi, brali by udział również w konkursie jako tropiciele, lecz nie mogli by strzelać do zwierzyny, którą chcemy pozyskać do konkursu, oczywiście wymiany między strzelcami a tropicielami były by dozwolone, w zależności kto ile ma czasu na grę w danym tygodniu).
2. Mistrzostwa by się odbyły w każdym rezerwacie po 10 dni.
3. Wynikiem by był znormalizowany wynik rekordowy w grze na dany dzień (co miało już miejsce w konkursie POWER of TEN).
4. Przewidywałbym 4 fazy mistrzostw.
- Pierwsza kwalifikacyjna, w której strzelamy do 6 losowych gatunków w formie sztafety przez 10 dni. Kwalifikacje miałyby wyłonić 10 najlepszych drużyn (no chyba że frekwencja by była wysoka to mogłoby być więcej) przechodzące do kolejnej fazy (ciekawe jakbym się poczuł odpadając na tym etapie hehe).
-Faza 2 TABELA: 9 rezerwatów (wybranych drogą losową) i ponownie po 10 dni na każdy rezerwat, następnie pauza 4 dniowa na przygotowania kolejnego rezerwatu do konkursu. Po każdym rezerwacie wynik znormalizowany zapisywany w tabeli (wynikiem końcowym jest suma znormalizowana wszystkich punktów z każdego rezerwatu). Po odbyciu polowan na 9 rezerwatach tabela wyłania 8 najlepszych ekip, które przechodzą do kolejnej fazy czyli ćwierćfinały.
-Faza ćwierćfinały: od tej pory zasada pucharowa kto przegra odpada i tu 1 drużyna gra z 8, 2 z 7 i tak dalej (rezerwat 1 wybrany wcześniej drogą losową) zwycięzcy ćwierćfinałów przechodzą do kolejnej fazy
-Faza półfinały na zasadzie jak wyżej zwycięzcy przechodzą do finału natomiast przegrani grają o 3 miejsce,
Wiem, że moje marzenie mocno wygórowane ale wiem też, że nie jest niemożliwe do z organizowania. Kształt oczywiście jest drogą otwartą więc można to jeszcze lepiej ogarnąć aby miało ręce i nogi pomysł pisałem z marszu. A i może EW się dorzuci do jakichś fajnych nagród dla takiej idei hehe. Darz Bór.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #6 - Polowanie na Rogacze (dwu osobowe drużyny)

17
Nagrody za Konkurs Drużynowy #6 zdobyła Drużyna :

sebusmalinowski i Garimcia85 - po 500em$ -każdy z członków Drużyny

Nagrody pocieszenia losowane były z pośród drużyn -jako że konkurs drużynowy ;)
Szczęście uśmiechnęło się tym razem do drużyny w składzie:

Terka i tedlowca - którzy otrzymują po 500em$ - każdy z członków Drużyny

Dziękujemy Wszystkim za udział w Konkursie
Zwycięzcom Gratulujemy Wyniku a Szczęściarzom zaangażowania i Szczęścia w Losowaniu ;)
Darz Bór

P.S. Nagrody już zostały rozesłane ;)
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezony łowieckie i misje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron