Podsumowanie Q1

1
Witajcie!
Na wstępie przepraszam za zwłokę ale mam taki natłok obowiązków, że nie jestem w stanie zapanować nad swoim czasem. Córka ma teraz ospę więc powiedzmy, że jest trochę 'wolnego' :)

Koło rozwinęło się bardziej niż zakładałem z czego jestem bardzo zadowolony. Oczywiście nie doszłoby do tego bez tak ogromnego zaangażowania Makaana, za co Ci serdecznie dziękuje!

Wykazaliście się bardzo dużym zaangażowaniem w życie koła, braliście czynny udział w konkursach, sezonach i misjach! Niektórzy z Was mocno śrubowali wyniki, jak najlepsi gracze theHunter!

Oczywiście wraz z zakończeniem kwartału pora na podsumowanie wyników :) Zgodnie z obietnicą 3 najlepszych graczy kwartału otrzyma nagrody, a więc oto nasi zwycięzcy:
  1. sebusmalinowski - 118
  2. Kashalott - 71
  3. sumiarz73 - 52
Proszę Was o kontakt w prywatnej wiadomości :) Nagrody zostaną przydzielone do końca tygodnia.

Dodatkowo chciałbym wyróżnić Makaana i za pomoc również wręczyć mu 1000 EM$.

Wszystkim dziękuje za czynny udział i zachęcam do brania udziału w kolejnym kwartale (sezon 3 już trwa)!

Pozdrawiam,
Rafał
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezony łowieckie i misje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości