Re: Sezon #2 - Kozia Inwazja

17
Ja chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za udział w polowaniach sezonu i za wspólną zabawę :)
Naprawdę cieszy mnie tak duża frekwencja która pokazuje że powoli Myśliwi i stażyści zaczynają rozumieć że tytuł "Myśliwy" i "Stażysta" WKŁ Jeleń -również do czegoś zobowiązują
i oby tak dalej -bo chyba właśnie o to chodzi w działalności WKŁ :)
Jak wspomniałem "Cieszę się " a wiecie że jak sponsor jest zadowolony to będą niespodzianki hehehheheheh
Jako że sezon rządzi się swoimi prawami (walka o punkty do rankingu końcowego !) jako-takich nagród poza punktami za miejsce nie przewiduję (co innego konkursy) ale ............
wśród wszystkich uczestników sezonu nr 2 zostaną rozlosowane dwie nagrody w postaci 500em$ ;)
Losowanie przeprowadzę w przyszłym tygodniu (rozumiecie ja też nie zawsze mam czas ;) ) ,ale tak aby nagrody dotarły do osób wylosowanych przed Świętami
Wyniki losowania podam na forum do środy (12.04.2017)
Darz Bór !!!
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Sezon #2 - Kozia Inwazja

20
Znalazłem trochę czasu i rozlosowałem nagrody
Kody na 500 em$ otrzymują :
karol14111 i UnityOryxs
Gratuluję Szczęścia ;)
Kody wyślę na PW na forum
P.S. Reszcie na pocieszenie powiem -"takie losowania postaram się organizować po każdej imprezie"
Więc kto dziś nie wygrał głowa do góry -może następnym razem się uda ;)

Darz Bór
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sezony łowieckie i misje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości