Re: Pardwa Białosterna

3
Przełaziłem 3 godziny po mapie i nie znalazłem ani sztuki. Tylko, że zacząłem od dolnej części mapy. Nie wiem w ogóle ale dziwnie mi się chodzi po tej mapie.
One żyją podobnie jak bażanty, też na odkrytym terenie, na polanach czy bardziej w zalesionych terenach? Jak wygląda sprawa z odstrzałem, też powinno się je zabijać w locie?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Pardwa Białosterna

4
Więcej latają od bażantów, łatwiej je usłyszeć niż zobaczyć (taki dźwięk jakby mały dron z uszkodzonym jednym wirnikiem leciał ;)
Siedzą sobie małe kurki w grupie, często gdzieś na skraju lasu w górskich częściach mapy. Aby je ustrzelić i mieć punkty zaliczone - trzeba w locie (jak bażanty), trochę inaczej latają - wolniej od bażantów ale za to bardziej ósemki kręcą - jak z kaczkami sobie radzisz to i z pardwami nie będziesz miał problemów. Dosyć płochliwe - 100 m i fruuu.... - ale głupiutkie przy tym bo wracają po chwili w to samo miejsce (cała zabawa na tym polega żeby to "miejsce" wyszukać, wtedy po kolei - daje się całe stadko odstrzelić.
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wprowadzenie dla nowych graczy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości