Hejka witam

1
i pozdrawiam. Mam pytanie i nie mogłem znależć na nie odpowiedzi. Kupiłem licencje na wszystkie gatunki ale nie mogę nic ustrzekić chociaż mam już w lunecie ponieważ mam info że dopiero od jakiegoś poziomu?? jak nabić ten poziom skoro nic nie mogę strzelić?? Prace społeczne, czytanie dziciom bajek, sadzenie drzew???:) Pomóżcie bo gra mnie wciągnęła na maksa a chodzę po lesie jak grzybiach albo zboczeniec.:)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Hejka witam

9
Indor, widzę że polujesz tylko za pomocą Sztucera .243 - ta broń jest dozwolona tylko na niektóre gatunki (np Jelenie Wirginijskie, Lisy, Kojoty). Natomiast większe gatunki jak Dziki, Jelenie Szlachetne albo Wapiti wymagają mocniejszego kalibru. Używaj na większe zwierzęta Sztucera .270 albo Jednolufki załadowanej amunicją Breneka (czarny kolor). Jak wejdziesz w szczegóły amunicji to będziesz widział na jakie gatunki się nadaje.


P.S. tak swoją drogą , samouczki zrobiłeś ? sporo pomagają na początku

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Hejka witam

10
Kupiłem już Anschutz kaliber 9 ten z którego mogę strzelać praktycznie do wszystkiego oprócz ptactwa oczywiscie. A wygląda to tak że mialem już w lunecie (byka,liche sarnę) ale nie mogę oddać strzału a w prawym górnym rogu pokazuje się informacja np. Sarna rodzaj żeński i coś o poziomach że możliwość polowania od poziomu jakiegos. Pomóżcie co ztym zrobić

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wprowadzenie dla nowych graczy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron