Witam

1
Witam, wszystkich jestem tu nowy w razie co proszę o wyrozumiałość ;p . Mam parę pytań czy możliwe jest pobranie i granie w starszą wersję The Hunter nie Call of the Wild niestety mój pc nie da rady z nowszą częścią. Czy jeżeli pobiorę starszą wersję i dajmy na to zakupię jakieś dodatki mapy etc będę mógł bez ograniczeń pograć offline? pozdrawiam.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Witam

5
Map do The Hunter -Classic nie trzeba kupować -są dostępne odrazu i za darmo wszystkie.
Bronie ubrania i inny sprzęt potrzebny do polowania (poza podstawowym )można dokupić
A czy warto ładować $ w grę ??? To zależy od Ciebie i tego czy Ci się ta gra spodoba ;)
Proponuję założyć konto z tzw. reflinka wtedy na start dostaniesz chyba 3 dni konta premium oraz kilka innych przydatnych gadżetów (za darmo)
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Witam

8
Kashalott pisze: 13 mar 2017, 13:43 Map do The Hunter -Classic nie trzeba kupować -są dostępne odrazu i za darmo wszystkie.
Bronie ubrania i inny sprzęt potrzebny do polowania (poza podstawowym )można dokupić
A czy warto ładować $ w grę ??? To zależy od Ciebie i tego czy Ci się ta gra spodoba ;)
Proponuję założyć konto z tzw. reflinka wtedy na start dostaniesz chyba 3 dni konta premium oraz kilka innych przydatnych gadżetów (za darmo)
Ten reflink jest w drugim poście?

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Witam

10
Dzięki wielkie za reflink ale mam problem po zainstalowaniu Launchera nie rusza wyskakuje błąd domyślam się że to wina windowsa xp nie ma szansy na uruchomienie bez instalacji nowszego systemu?
Ostatnio zmieniony 19 mar 2017, 08:41 przez lkslodzkzn, łącznie zmieniany 1 raz.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wprowadzenie dla nowych graczy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość