Stary - nowy

1
Czołem. Uruchamiam grę po baaardzo długiej nieobecności - i może dlatego czuje się jak bym był zupełnie nowy.
TH odpaliłem wczoraj i pomimo wykupienia licencji, do tej pory nie mam potwierdzenia je wykupienia. Myślę, że jest to związane z tym że mamy weekend.
Licencję mam teraz trial. Problem w tym że jak upoluję zwierzynę ( nawet te które aktualnie nie wymagają licencji) pokazuje mi komunikat : " Do you want to taxidermize or sell this animal?" I do wyboru mam 3 opcje : "Yes, 10em$" druga to : "Yes 2000 gm$" i "No" . Pierwsze dwie opcje ściągają mi z konta kasę a "no" powoduje, że dostaję info na skrzynkę wiadomość od Doc iż strzelam i zostawiam zwierzynę bez odnalezienia jej.
Jest to trochę irytujące. Prawdopodobnie może być to związane z tą licencją trialową ale wolę się Was zapytać bo jakoś na filmach innych graczy czegoś takiego nie ma.
Dzięki za góry za pomoc :)
Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Stary - nowy

2
Za nieco ponad tydzień, theHunter będzie darmowy. Możliwe, że dostaniesz zwrot środków, bądź zostanie to "przekształcone" w em$. Jeśli chodzi o ten komunikat "" Do you want to taxidermize or sell this animal?", od dłuższego czasu w grze działa Sala Trofeów. Możesz preparować dane okazy :)
Mysliwy / Gracz

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wprowadzenie dla nowych graczy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron