Re: Deer Hunter 2005

21
Powinieneś chyba zacząć ...Moim zdaniem.itp..ja lubie te gre i wiele starych gier np Bird hunter 2003..hunting unlimited 3,trophy hunter 2003.deer hunter 2004 ale na modach z danielem Europa ekspansion.....to klasyka.....i to jest właśnie moje zdanie,twoje tez szanuje.... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Deer Hunter 2005

22
Waflo pisze:eeeeeeee...
przecież cały ten Deer Hunter, włącznie z najnowszym to kupa straszna jest!
Szkoda by mi było na to czasu :)
Pozdro!
Mimo wszystko prekursor serii. Inne tytuły powstały by konkurować z DH, właśnie. ;)

A tak przy okazji polecam jeszcze jedną grę myśliwską:
Deer Avenger... Zobaczcie jak to wygląda od drugiej strony. :lol:

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Deer Hunter 2005

24
Chętnie bym z wami pograł w DH2005, ale wypróbowałem już kilka wersji i żadna nie chce mi pójść pod win7. Pod Vistą gra mi działała, pod win7 całkowicie zwiesza system.
Spróbuję odpalić DH Tournament. Też nieźle mi się w to grało. Mój rekordowy strzał: Indyk z odległości 536 jardów. Celowałem środkiem krzyża z dwa metry nad nim. Indyka w ogóle w celowniku nie widziałem :)

Obrazek


A tu Clean Shot z łuku ze 123 jardów:

Obrazek

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Deer Hunter 2005

26
sopel19888 pisze:mozna ściągnąć pelna wersje tej gry? bo na necie same dema mi wyskakuja
To zależy czy uczciwy z Ciebie obywatel czy też nie. Jeśli nie, to można. Jeśli pytasz o oryginał to ja nie znalazłem miejsca, w którym można by było za kasę ściągnąć DH. Szukałem jednak dosyć dawno i może coś się zmieniło. Na Allegro kiedyś można było kupić oryginał.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Deer Hunter 2005

30
Wklej do folderu Custom Levels. :)
Przykładowa "dróżka" gdzie ten folder znaleźć;
C:/ Program Files / Atari / Deer Hunter 2005 / Game / Custom levels

Najpierw musisz pobraną mapkę rozpakować np. na pulpit, bo prawdopodobnie jest spakowana WinRar'em.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Symulatory łowiectwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości