Re: Cabela's

2
strarzniklasu pisze:co sądzicie o serii gier cabela's. Jeśli graliście?
ja grałem i polecam szczególnie serie cabela's dangerus hunt dostarcza wrażeń i trochę wciąga polecam
Nie jest zła, tylko nie ma nic wspólnego z symulatorem. Raczej jest to gra akcji o tematyce łowieckiej.
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Cabela's

3
Starsze były jeszcze w miarę sensowne. Te obecne, sądząc po oglądanych gameplayach, to oskryptowane COD-y o tematyce łowieckiej. Apteczki i amunicja walają się po ziemi, jak celujesz to pokazuje ci się "rentgen" zwierzaka, żebyś czasem nie spudłował itd. Widziałem gameplay z misji, gdzie gracz stał w miejscu, z M-16, a przednim przebiegały setki zwierząt (antylopy afrykańskie i gepardy obok Jeleni, wilków i indyków z kaczkami - full realizm) i miał zastrzelić ich jak najwięcej w określonym czasie. Po prostu - żenada. Od razu mi się przypomniał JCM Franciszek Józef i jego karabin maszynowy.
Gra polega na tym, żeby jak najszybciej kierować celownik na wyskakujące cele.

Na początku poprzedniej dekady, seria rywalizowała z osławionym Deer Hunter i oferowała naprawdę ciekawe możliwości. Była bardziej symulacyjna. Nawet misje wyskakujące w czasie polowania, były sensowne - np. uratować pechowego myśliwego, zaatakowanego przez niedźwiedzia, albo z kilkoma spotkanymi myśliwymi AI, upolować najwyżej punktowane zwierzę z danego gatunku, w określonym czasie. wprowadzono pojazdy i namioty, które pozwalały zmieniać miejsca polowania i spędzać noc.
Zwierzynę się wabiło, podchodziło i strzelało - podobnie jak w innych podobnych grach.

Ale teraz - to tylko kolejna kalka konsolowa, wypuszczana co roku tylko dla pieniędzy, dla rzesz niedzielnych graczy, chcących po prostu sobie postrzelać z manipulatorów do konsol.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Symulatory łowiectwa”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości