Podanie o staż

1
Imię: Franek
Nick w grze: Franek12
Wiek: 18
Czy miałeś styczność z łowiectwem: Obecnie jestem stażystom.
HunterScore: 10900
Posiadasz TeamSpeak 3(tak/nie): tak
Jak często grasz w theHunter: Kilka razy w tygodniu 3-4
Czy posiadasz premium (tak/nie): tak
Dlaczego chcesz wstąpić do koła ? Lubie rywalizacje , a ostatnio organizujecie konkursy oraz nudzi mi się gra w pojedynkę.
Czy jesteś świadom obowiązków w kole (tak/nie): tak

Pytania dodatkowe (opcjonalne)
Ulubiony Obwód (Mapa):Loggers Point
Ulubiona broń:Karabin Bullpup 7mm
Ulubiony gatunek:Mulak (Stare przyzwyczajenie)

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż - Franek12

3
Misja #1 finałowa | Sentymenty, sentymenty....

Mulak przez długie lata był "pierwszym" gatunkiem dla wszystkich początkujących myśliwych, ponieważ jedynie na Mulaki można było polować bez ograniczeń licencyjnych ze swojego wysłużonego Sztucera .243 (z nieograniczoną amunicją). Wielu myśliwych potrafiło uganiać się tylko i wyłącznie za Mulakami występującymi wyłącznie na Logger's Point przez wiele tygodni a nawet miesięcy zanim ruszyło na inne gatunki (włącznie ze mną). Ukoronowaniem trudu było pozyskanie ponad 200 pkt trofeum za zwyczaj żerującego w grupie 4 samców potocznie zwanych "Mule Brother's". Franek - oto Twoje pierwsze a zarazem finałowe zadanie (masz wystarczający poziom puntów HS aby zaliczyć staż jednym profesjonalnym polowaniem):


1) Pozyskaj 4 sztuki byków Mulaków punktowanych łącznie powyżej 700 pkt za pomocą Sztucera powtarzalnego .243 (taki powrót do przeszłości...)
2) Pozyskaj co najmniej 900 pkt samca Dzikiej Świni z odległości powyżej 150m (wspomniałeś że lubisz Bullpup - w tej części zadania zapewne będzie jak znalazł)
3) Pozyskaj samca Kojota z Łuku Refleksyjnego bez pomocy zwyżki, czatowni, ambony lub trójnogu (po cichu żeby nie płoszyć Mulaków)
Obrazek


Warunki dodatkowe
- Wszystkie zadania muszą być wykonane w trakcie jednego polowania,
- Liczą się tylko zwierzęta upolowane ze 100% wartością polowania (nie ma co tracić czasu na szukanie rannych zwierzaków)
- Wszystkie strzały w trakcie polowania muszą być celne i wszystkie zwierzęta zebrane (weź ten warunek pod uwagę jak przy okazji będziesz chciał postrzelać do bażantów)
- pozyskanie dowolnej nietypowej lub rzadkiej odmiany dowolnego gatunku - automatycznie zalicza 2 lub 3 część zadania, sam wybierz którą ale nie zapomnij pochwalić się zdjęciem trofeum
powodzenia

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż - Franek12

4
Makaan pisze:
Misja #1 finałowa | Sentymenty, sentymenty....

Mulak przez długie lata był "pierwszym" gatunkiem dla wszystkich początkujących myśliwych, ponieważ jedynie na Mulaki można było polować bez ograniczeń licencyjnych ze swojego wysłużonego Sztucera .243 (z nieograniczoną amunicją). Wielu myśliwych potrafiło uganiać się tylko i wyłącznie za Mulakami występującymi wyłącznie na Logger's Point przez wiele tygodni a nawet miesięcy zanim ruszyło na inne gatunki (włącznie ze mną). Ukoronowaniem trudu było pozyskanie ponad 200 pkt trofeum za zwyczaj żerującego w grupie 4 samców potocznie zwanych "Mule Brother's". Franek - oto Twoje pierwsze a zarazem finałowe zadanie (masz wystarczający poziom puntów HS aby zaliczyć staż jednym profesjonalnym polowaniem):


1) Pozyskaj 4 sztuki byków Mulaków punktowanych łącznie powyżej 700 pkt za pomocą Sztucera powtarzalnego .243 (taki powrót do przeszłości...)
2) Pozyskaj co najmniej 900 pkt samca Dzikiej Świni z odległości powyżej 150m (wspomniałeś że lubisz Bullpup - w tej części zadania zapewne będzie jak znalazł)
3) Pozyskaj samca Kojota z Łuku Refleksyjnego bez pomocy zwyżki, czatowni, ambony lub trójnogu (po cichu żeby nie płoszyć Mulaków)
Obrazek


Warunki dodatkowe
- Wszystkie zadania muszą być wykonane w trakcie jednego polowania,
- Liczą się tylko zwierzęta upolowane ze 100% wartością polowania (nie ma co tracić czasu na szukanie rannych zwierzaków)
- Wszystkie strzały w trakcie polowania muszą być celne i wszystkie zwierzęta zebrane (weź ten warunek pod uwagę jak przy okazji będziesz chciał postrzelać do bażantów)
- pozyskanie dowolnej nietypowej lub rzadkiej odmiany dowolnego gatunku - automatycznie zalicza 2 lub 3 część zadania, sam wybierz którą ale nie zapomnij pochwalić się zdjęciem trofeum
powodzenia
Rozumiem ,że nie mogę spudłować ani raz

Wysłane z mojego QUANTUM_II_500_N przy użyciu Tapatalka


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż

6
Próbowałem zrobić tą misje kilka razy,ale nie dałem rady.Podsyłam link do dzisiejszego polowania.
https://www.thehunter.com/#profile/fran ... n/79053153
Udało się pozyskać myłkusa i byka 200+ ,ale i tak nie zrobiłem misji.Proszę o jakąś nową misję, bo z tą ciężko.Wiele czynników musi się złożyć(duże byki , ładny odyniecitd) ,a ręka nie może zadrżeć.
Obrazek
Obrazek
Darz Bór

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż

7
Franek, pozyskaniem nietypowego Mulaka zaliczyłeś automatycznie 2 lub 3 część zadania - określ tylko którą zaliczasz.

Jeżeli nadal będą problemy - proponuję na chwile zostawić misje i wziąć udział w konkursie #6 Polowanie na Rogacze - a ja w nagrodę za udział przygotuję Ci ułatwienia do misji stażowej (wybierzesz jedną z opcji) - takie które zlikwidują np drżenie ręki.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Nabór - zostań członkiem koła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości