Podanie o staż.

1
Imię: Teresa
Nick w grze: Terka
Wiek: 63
Czy miałeś styczność z łowiectwem: Nie
HunterScore: 69194
Posiadasz TeamSpeak 3(tak/nie): nie
Jak często grasz w theHunter: Prawie codziennie
Czy posiadasz premium (tak/nie): Tak
Dlaczego chcesz wstąpić do koła ? Dla urozmaicenia gry (ciekawe konkursy)
Czy jesteś świadom obowiązków w kole (tak/nie): Tak

Pytania dodatkowe (opcjonalne)
Ulubiony Obwód (Mapa): Whiterime Ridge, Hirschfelden, Val-des-Bois, Redfeather Falls, Hemmeldal.
Ulubiona broń: Prawie każda cicha, Karabin Bullpup 7mm, Karabin .45-70 Buffalo.
Ulubiony gatunek: Nie znoszę pardw i nie przepadam za bażantami.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż. - Terka

3
Misja #1 | Długie polowanie na Rysia

Terka, ponieważ jesteś najbardziej doświadczoną osobą w naszym gronie (świadczy o tym ekstremalnie wysoki HS o którym większość może tylko pomarzyć), znasz jak nikt inny dostępne gatunki, rezerwaty oraz wszelkie bronie. Z tego powodu pierwsze a zarazem ostatnie zadanie stażowe dotyczyć będzie najmniej poznanego gatunku w naszych lasach, czyli Rysia (aby wyzwanie i adrenalina jednak była). Jego wykonanie bardzo wzbogaci wiedzę WKŁ (pozwoli oszacować najbardziej efektywną długość polowania na ten gatunek), a dla Ciebie będzie zapewne tylko drobną formalnością i dodatkową cegiełką w drodze do upolowania 1000 Rysi.

Żadne oficjalne źródła nie podają ile można spotkać Rysi w pojedynczym obwodzie, to zadanie dla wytrawnego i skutecznego myśliwego, specjalisty od długich polowań.

1) Wykonaj polowanie, trwające maksymalnie 3 godziny (6 godzin czasu gry) w którego trakcie pozyskasz co najmniej 9 7 sztuk Rysi.

Obrazek


Warunki dodatkowe:
- Jeżeli czas zostanie przekroczony powyżej 3 godzin - wtedy dostajesz kolejną (czwartą) godzinę, jednak w tym przypadku limit Rysi zwiększa się również, do 11 9 sztuk
- Jeżeli czas zostanie przekroczony powyżej 4 godzin - wtedy dostajesz kolejną (piątą) godzinę, jednak w tym przypadku limit Rysi zwiększa się już do 12 10 sztuk
- Pozyskanie rzadkiej odmiany Rysia (albinos lub melanistyczny) - zmniejsza limit o 3 sztuki (-3), w takim przypadku nie zapomnij o zdjęciu Trofeum
- Pozyskanie wysoko punktowanego Rysia tj. powyżej 9.300 - zmniejsza limit o 1 sztukę (-1), w takim przypadku również nie zapomnij o zdjęciu Trofeum
- Do pozyskania wszystkich Rysi zastosuj co najmniej 5 różnych broni (warianty się nie liczą)

powodzenia

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż.

5
Witam.
Wykonałam polecenie, ale niestety nie zmieściłam się w czasie.
Starość nie radość, młodość nie wieczność ;) Nie jestem w stanie wysiedzieć przed komputerem 3 godz. bez przerwy (oczy i kręgosłup nie wytrzymują), muszę robić przerwy.
Wtedy czas gry nie pokrywa się z czasem realnym. Nie ukrywam, że czas gry również przekroczyłam o 27 minut.
Nawet Myłkus Mulaka mi się trafił. Gdyby to był unikat rysia, było by po sprawie.
Wiem, że nie można zaliczyć wykonania zadania. Jednak gdybym mogła poprosić o wydłużenie czasu, lub coś dodatkowego.
Jeżeli nie, też zrozumiem. Rysie, to dopiero poznawany gatunek i kiedyś w końcu mi się uda ;)
Oto link do dzisiejszej sesji:
https://www.thehunter.com/#profile/terk ... n/77547058

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Podanie o staż.

6
Myślę, że ten nietypowy Mulak zasługuje na dużo więcej niż 27 dodatkowych minut (wygląda jakby miał symetryczne te nie-typowe poroże, pierwszy raz takiego widzę).
Obrazek
Niniejszym zadanie finałowe zostaje uznane za zaliczone! Brawo za wytrwałość mimo trudnych warunków zadania. Zdrowie najważniejsze :)
Dzisiaj prześlę egzamin końcowy.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Nabór - zostań członkiem koła”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron