BOXy - zawartość, gdzie kupić i jak aktywować

1
Wszystkie źródła (strony, sklepy) w tym poście zostały przeze mnie sprawdzone i są w 100% BEZPIECZNE.
Kilka słów wstępu
BOXy - czyli wersje 'pudełkowe' gry theHunter. Napisałem 'pudełkowe' ponieważ są one dostępne zarówno w wersji Cyfrowej jak i Tradycyjnej (płyta, pudełko, kod). Teoretycznie od 2012 roku, systematycznie otrzymujemy nowe wersje boxów z fajną zawartością. Są one na pewno o wiele BARDZIEJ opłacalne od normalnego konta premium (zwłaszcza na promocjach), gdyż oprócz samego członkostwa posiadają masę dodatków tj. broń, optyka, ubrania...czy też przedmioty limitowane (grawerowane).
Szczególnie polecane dla nowych graczy.
Typy Boxów
BOX 2009 - Best of Simulations:
[spoiler=Zobacz ] 
CZAS PREMIUM: 
• 3 miesiące
w tym:
• nieskończona amunicja przez okres 6 miesięcy
• licencje na wszystkie zwierzęta przez okres 6 miesięcy 
[/spoiler]
BOX 2012:
Zobacz
 
BOX 2013:
Zobacz
 
BOX 2014:
Zobacz
BOX 2015:
Zobacz
BOX 2016:
Zobacz
 
Gdzie kupić?
Jest kilka sklepów internetowych gdzie możemy nabyć BOXy. Niestety nie są to Polskie sklepy. Wersje cyfrowe są zazwyczaj droższe od pudełkowych. Możemy kupić na:
• DLGamer.de
• GamesRocket.de
• MMOGA.DE lub MMOGA.CO.UK
Amazon.de

Wersje tradycyjne (pudełkowe), są dostępne w niewielu sklepach. Najtaniej, najszybciej i najlepiej jest na niemieckim amazonie. Gry możemy dostać również w niemieckich sklepach jak MediaMarkt czy Saturn.
• Amazon.de

Wersje tradycyjne często bardziej się opłaca kupić, zwłaszcza w większej ilości gdyż wysyłka jest płatna tylko RAZ. 
Jak aktywować?
Udaj się na poniższą stronę (pamiętaj aby być wylogowanym ze strony thehunter.com):

http://www.thehunter.com/activation

Wpisz kod w polu poniżej i naciśnij "AKTYWUJ KOD", teraz masz 2 opcje do wyboru aktywacji:

• dodaj kod do istniejącego konta
• utwórz nowe konto

Wybieramy odpowiednią opcję dla siebie i aktywujemy kod.

Mam nadzieję, że sobie poradzicie. Jak nie - to śmiało piszcie. 
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: BOXy - zawartość, gdzie kupić i jak aktywować

5
Promocja na BOX 2016*!

Około 40 zł za 3 miesięce premium i masę dodatków!

https://www.mmoga.co.uk/Game-Keys/The-H ... -Pack.html


*Zawartość boxa:
Off Topic
The Hunter Pathfinder Starter Pack includes 3 months premium membership including full licenses to hunt All animals, access to All reserves and unlimited basic ammo. Items included: 12 GA Pump Action Shotgun, .357 revolver, .44 Revolver, Compound Now "Snakebite", 3-9x40mm Rifle Scope, 2x20mm Handgun Scope, Wind Indicator, Boone & Crockett Cap, Basic Pants, Basic Jacket, Turkey Box Caller, Camping Supplies, Backpack, Happy Camper Tent.
 
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: BOXy - zawartość, gdzie kupić i jak aktywować

15
Ok, anulowałem transfer, dla mnie to jest jakieś chore, zresztą znalazłem w google osoby które też są mocno wkurzone, zrobił jakis zakup za 4 euro a musi zrobić zdjęcia paszportu siebie i zalatwic kabel do kompa by klucz dostać. Rozumiem zakupy po 100 euro w z wyż , dla mnie to przesada...

PS.
Odpowiedzieli mi, że te cyrki ze zdjęciem i danymi są potrzebne przy zakupach z Amazon a normalnie nie trzeba wystarczy kliknąć w link aktywacyjny który sie dostaje na maila.
Więc wszystko gra

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zakupy i wyposażenie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości