Re: Wilk Szary

2
Pochodzilem troszke i mam kilka pytan do kogos kto juz jest w tym gatunku obeznany.

Czy wilki wydaja jakies odglosy poza charakterystycznym "szarpaniem zwierzyny,skomleniem" ktorego nie wychwytuje Hmate?
Czy jesli napotkacie padnieta zwierzyne,to po klikniecu Hmate'm nic wam sie nie pokazuje,mozecie tylko wrocic? : )

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Wilk Szary

3
Tak, wilki jeszcze wyją :) Oraz porozumiewają się miedzy sobą.

Co do padliny - jest to statyczny element na mapie i jest generowany losowo.

Natomiast czy wiecie, że Wilki Szare w theHunter będą gonić za zwierzyną? :)
Nie zdziwcie się więc, kiedy zobaczycie chmarę uciekających jeleni a za nimi watahę wilków!
YouTube: youtube.com/thehunterpolska

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Wilk Szary

4
Strzeliłam dopiero kilka wilków, rzeczywiście ganiają i płoszą zwierzynę ( w moim przypadku zwłaszcza wapiti) i polowanie z zwyżki nie jest już z takie proste. Wilki wyją ale nie wszystkie odgłosy możemy zarejestrować na huntermate.  
Na wabik reagują, ale przynajmniej mi przychodziła co najwyżej jedna sztuka z stada na wabienie. Co do padliny, znalazłam jedną, możemy ją podnieść , zrobić zdjęcie itp ale nie ma za nią punktacji.
Szkoda , że nie było przy niej wilków, ale może jeszcze się uda zobaczyć jak żerują .
Na zdjęciu padlina :) Sądziłam , że będzie wyglądała bardziej  odrażająco :)
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Rozmowy ogólne”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron