Otwarty konkurs strzelecki #1

1
Zarząd WKŁ ogłasza I turniej strzelecki dla członków WKŁ Jeleń
1) Opis:
Uczestnicy Turnieju Strzeleckiego zmierzą się na strzelnicy "podwójny trap" w obwodzie Logger's Point.
Konkurencja składa się z dwóch etapów (rozgrywanych bez przerwy):

Etap #1: Strzał pojedynczy do 20 podwójnych rzutek - jeden strzał do jednej z dwóch rzutek. Maksymalnie 100 pkt do zdobycia (5 pkt za rzutkę)
Etap #2: Strzał podwójny do 5 podwójnych rzutek - dwa strzały do obu rzutek. Maksymalnie 50 pkt do zdobycia (5 pkt za rzutkę).

Wynik końcowy jest sumą wyników obu etapów.
2) Sędziowie:
Sędzią głównym jest Opiekun Stażystów L3wy, oprócz sędziego głównego będzie jeszcze co najmniej drugi sędzia wybrany z pośród myśliwych WKŁ (chętnych najlepiej co najmniej 2 - wtedy sędziowie też będą mogli brać udział w konkursie)
3) Przebieg pojedynczej próby turniejowej:

- Zdjęcie grupowe startującego oraz pary sędziów na strzelnicy (na potrzeby dokumentacji i kroniki)
- Startujący dostaje sygnał gotowości od sędziego i zaczyna strzelać I Etap
- Sędziowie liczą wyniki i podają je po każdym trafieniu (na czacie)
- Po wykonaniu 20 rzutów - szybkie podsumowanie wyniku Etapu I
- Startujący dostaje sygnał gotowości od sędziego i zaczyna strzelać II Etap
- Sędziowie liczą wyniki i podają je po każdym trafieniu (na czacie)
- Po wykonaniu 10 rzutów - szybkie podsumowanie wyniku Etapu II oraz ostatecznego wyniku
- Wynik notowany będzie w formularzu konkursowym od razu po wykonanej próbie, a podsumowanie dostępne będzie na stronie forum
4) Przebieg turnieju

- Uczestnicy: zgłaszają chęć udziału w turnieju w poście pod ogłoszeniem (chodzi o określenie szacowanej liczby osób i rezerwację odpowiedniej ilości czasu przez sędziów) zanim konkurs się rozpocznie,
- Myśliwi WKŁ: prośba o zgłaszanie chęci sędziowania w poście pod ogłoszeniem (jeżeli będzie co najmniej dwóch chętnych to wtedy sędziowie też będą mogli uczestniczyć w turnieju)
- wskazane jest aby uczestnicy mieli TeamSpeak - po to aby wygodniej dogadać się co do czasu próby, nie jest konieczne mieć mikrofon - TeamSpeak ma wbudowany czat który umożliwia organizację poczekalni i sprawną rotację uczestników na serwerze turniejowym (przewidywany czas turnieju 2 godziny, jedna próba trwa około 5-6 min, a więc dobrze by było aby uczestnicy sprawnie wchodzili i schodzili z serwera turniejowego)
5) Termin i miejsce zawodów

- 14 maja od godziny 18:00 do godziny 20:00.
- miejsce zawodów spotykamy się na ts.thehunter.pl
6) Nagrody:

Uczestnictwo : 3 pkt rankingowe

I Miejsce: + 10 pkt
II Miejsce: + 8 pkt
III Miejsce: + 6 pkt
IV Miejsce: + 4 pkt
V Miejsce: + 2 pkt


Bonusy dla stażystów:

Najlepszy stażysta: + 5 pkt
Drugi stażysta: + 3 pkt
Trzeci stażysta: + 1 pkt

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Otwarty konkurs strzelecki #1

15
Mi również wypadło to kąpletnie z głowy, odstrzał szlachetnego mnie pochłonął. Dziś polowałem od 6 rano do 18, na forum wchodziłem dziś dość często no i niestety nikt się nie przypomniał. Ja proponuję konkurs zrobić w weekend, a wcześniej Makaan wyślij PW do sędziów, że działamy, tak aby sytuacja się już nie powtórzyła. Darz Bór.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Informacje i Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron