Konkurs #2 WKŁ Jeleń - obwód WRR - zawody drużynowe (2 osoby) oraz indywidualne

1
[button=]ZAPISZ SIĘ[/button]
Konkurs #2 WKŁ Jeleń (24.03.2017 : 8:00 rano - 31.03.2017 8:00 rano) dla 2-osobowych zespołów oraz indywidualny:
Kategoria: Konkurs drużynowy (2 osobowy):

W konkursie mogą brać udział myśliwi WKŁ oraz stażyści na ostatniej misji stażowej (lista uprawnionych poniżej - może się jeszcze zmienić jak kolejni stażyści dotrą do ostatniego zadania)oraz 1 zaproszona przez nich dowolna osoba (może być stażysta, inny myśliwy albo dowolny inny gracz nie należący do WKŁ, ważne aby w 2-osobowej drużynie znajdowała się chociaż jedna z osób uprawnionych)

Adziu
dawidekk
dzikidzik2
ehr_foxon
gostek3245
jedrek030405
jager
Kashalott
L3wY
mafiozo
Makaan
Masa1989
mikipl92
NightHuntsman
Peres
piotrek78
plhunt
QbeN91
rafadrek
RudiRR
sebusmalinowski
siep7
sumiarz73
TheDeerSlayer
Vino
wik13120
zarek995
Zuberuss


Przed przystąpieniem należy się zarejestrować (post w którym będzie napisane kto gra z kim) - taka para nie może być zmieniana już w trakcie konkursu - żeby nam się nie pomieszało
Kategoria: Konkurs indywidualny (1 osobowy):

W konkursie mogą brać udział wszyscy członkowie WKŁ (stażyści na 1 zadaniu także), listy nie ma bo jest to grupa ponad 60 osób
Opis zadania (wspólny dla obu kategorii):

Cel:
- upolować jak największą ilość zwierząt w obwodzie : Whiterime Ridge w trakcie jednego wspólnego 2 godzinnego polowania (4 godziny czasu gry)
- liczy się łączna ilość pozyskanej zwierzyny (przez obu graczy w konkursie drużynowym) przeliczona według punktacji:

Punktacja:

Niedźwiedź Polarny samiec : 3 pkt
Niedźwiedź Polarny samica : 3 pkt

Jeleń Sitkajski byk : 3 pkt
Jeleń Sitkajski łania : 1 pkt

Lis Polarny samiec : 3 pkt
Lis Polarny samica : 3 pkt

Łoś byk : 3 pkt
Łoś klempa : 1 pkt

Bizon byk : 3 pkt
Bizon krowa : 1 pkt

Zając Amerykański samiec : 2 pkt
Zając Amerykański samica : 2 pkt
bonusy za medalowe sztuki + 3 punkty od każdej sztuki, spełniającej kryterium :

Kryteria:
Niedźwiedź Polarny > 29.000pkt
Jeleń Sitkajski > 90 pkt
Lis Polarny > 14.000 pkt
Łoś > 170 pkt
Zając Amerykański > 1800 pkt
Za pozyskanie minimum pięciu sztuk danego gatunku (łącznie w przypadku kategorii zespołowej) : bonus + 8 pkt
bonusy do wyniku końcowego:

Po zakończeniu konkursu przyznane zostaną dodatkowe punkty bonusowe za najwyżej punktowaną sztukę każdego z gatunków (liczą się wyniki całego konkursu i obu kategorii) + 5 pkt do wyniku gracza lub drużyny
Dodatkowe warunki:

- czas może być przekroczony maksymalnie o 5 min - jeżeli przekroczony bardziej - próba nie będzie liczona w konkursie
- zdjęcie grupowe obu uczestników przy jednym z trofeów (dowód że tych konkretnych graczy ze sobą grało) - warto wykonać na początku lub w środku polowania aby nie zapomnieć na końcu, gracze indywidualni też prośba o zdjęcia trofeum na potrzeby ewentualnego wpisu w kronice
- wynik można poprawiać, jednak myśliwy jest zobowiązany do wprowadzenia swojego wyniku najlepiej w ciągu godziny od zakończenia polowania a najpóźniej kolejnego dnia rano (gdy polowanie zakończyło się w nocy) - po to aby nie "ukrywać" swoich osiągnięć do samego końca trwania konkursu.
- startujący w kategorii drużynowej mogą także zarejestrować wynik swojego polowania w kategorii indywidualnej z polowania drużynowego
Wprowadzanie wyników:

Kategoria Indywidualna:

Po zakończonym polowaniu należy wypełnić formularz polowania indywidualnego (link tutaj - będzie aktywny gdy zawody się rozpoczną)


Kategoria Drużynowa: edytować post zgłoszenia i wkleić tamże:

a) linki z polowań obu graczy
b) wspólne zdjęcie trofeum obu graczy
c) podsumowanie wyniku własnego zespołu zgodnie z punktacją
Nagrody oddzielnie dla obu kategorii konkursowych:

- I miejsce : 500 ems + wpis w Kronice ze zdjęciem i chwała po wsze czasy :)
- punkty rankingowe WKŁ według następującego systemu (wszyscy uczestnicy):

Udział w dowolnym konkursie (lub obu konkursach): 3 pkt

1 miejsce: + 10 pkt
2 miejsce: + 7 pkt
3 miejsce: + 5 pkt
4 miejsce: + 3 pkt
5 miejsce: + 2 pkt
6 miejsce: + 1 pkt

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #2 WKŁ Jeleń - obwód WRR - zawody drużynowe (2 osoby) oraz indywidualne

3
Konkurs Drużynowy
Kashalott - Gostek3245

Kashalott
https://www.thehunter.com/#profile/kash ... n/72222160
Gostek
https://www.thehunter.com/#profile/gost ... n/72222183
https://www.thehunter.com/#profile/gost ... n/72222604
Obrazek


Bizon............................. 17 szt ............... samiec 4...................samica 13
Jeleń Sitkajski............... 11 szt ............... samiec 3.................. samica 8.....................punktowany 1
Lis Polarny.................... 3 szt ............... samiec 1.................. samica 2
Łoś ................................ 19 szt ...............samiec10 ................ samica 9
Niedźwiedż Polarny..... 2szt ................ samiec 1 .................samica 1.....................punktowany 1
Zając Amerykański ..... 5szt ................ samiec3 ................. samica 2

Punktacja .................................................. 63................................ 43.................................. 6.................................Bonusy za 5 szt - 32pkt .............Wynik końcowy - 144 pkt

Gostka wywaliło z serwera dlatego dwa linki - Mase problemów było a na koniec nie mogłem zakończyć polowania (są świadkowie ) dlatego polowanie przeciągnięte trzy minuty chyba
Nie wiem czy polowanie zostanie uznane ale wstawiłem tak dla możlwości porównania dla kolegów Mysliwych ;)
Samiec lisa był Niebieski Niedżwiedż 30.875 pkt jest w Top 100 ;)
P.S. Powodzenia przy liczeniu heheh Masakra :)

Polowanie nr. 2
Dodaję ponieważ nie wiem czy poprzednie polowanie zostanie zaakceptowane ;)
Kashalott
https://www.thehunter.com/#profile/kash ... n/72250056
Gostek
https://www.thehunter.com/#profile/gost ... n/72250116
Obrazek

Bizon...............9.......5...........5............20pkt...........0pkt...........+8pkt
jsitka...............9.......4...........5.............17pkt..........0pkt............+8pkt
zaj am.............5.......4...........1.............10pkt..........0pkt............+8pkt
lis pol..............3.......1...........2...............9pkt.......+ 3pkt
łos .................19......6.........13.............31pkt.......+ 3pkt............+8pkt
N polarny........7......2...........5.............21pkt.........0pkt.............+8pkt
.............................................................108.............+6.............+40 = 152pkt

Łoś bonusowy 216.607 pkt chyba ładny ;)
Ostatnio zmieniony 25 mar 2017, 23:43 przez Kashalott, łącznie zmieniany 2 razy.
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #2 WKŁ Jeleń - obwód WRR - zawody drużynowe (2 osoby) oraz indywidualne

5
No tak zauważyłem błąd ale mam wnusię u siebie i uparła się na Kozy hehe więc latałem i zbierałem to co udło się jej upolować :)
Poza tym jakoś po rozmowach na TS wiem że młodzież przestraszyła się naszych wyników choć ja uważam że są do pobicia ;)
Mam nadzieję ze w końcu ktoś podejmie walkę i życzę wszystkim powodzenia bo dla Nas (Ja ,Gostek ,Mafiozo Sumiarz (ostatnio dołączył )i reszta naszej już sporej ekipy na TS-ie) liczy się zabawa te emocje kiedy wiesz że coś trzeba a czas płynie a tam za górkę ucieka coś ładnego czasem Twój rekord a czasem ta piąta sztuka do kolekcji -My mamy frajdę z tego a czy będziemy pierwsi czy ostatni jak w pierwszych zawodach ? Czy to jest takie ważne ? Wiem u mnie na tej mapie namiotów sporo ale przecież dla mnie żaden problem postawić serwer dla kogoś -kwestia dogadania bo nie zawsze mogę ;)
Z drugiej strony ostatnio moje serwery darzą nas naprawdę ciekawymi okazami ale mówię sobie tak " jak ktoś lubi grę to ona też go lubi "
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #2 WKŁ Jeleń - obwód WRR - zawody drużynowe (2 osoby) oraz indywidualne

6
A u mnie na sesji indywidualnej padł taki Łosiek skromny 233,861 pkt
Obrazek
Najgorsze jest to, że straciłem na ustawianie fotki ok. 15 min. Niech w końcu coś z tym zrobią, aby łatwo było można ustawiać fotkę, tak aby można było dostrzec piękno pozyskanej zwierzyny.

Ps. Ustawienie fotki mnie mnie zadowala!!! Ale nie chciałem tracić więcej czasu. To mój rekord!!!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #2 WKŁ Jeleń - obwód WRR - zawody drużynowe (2 osoby) oraz indywidualne

7
sebusmalinowski pisze: 25 mar 2017, 23:44 A u mnie na sesji indywidualnej padł taki Łosiek skromny 233,861 pkt

Najgorsze jest to, że straciłem na ustawianie fotki ok. 15 min. Niech w końcu coś z tym zrobią, aby łatwo było można ustawiać fotkę, tak aby można było dostrzec piękno pozyskanej zwierzyny.

Ps. Ustawienie fotki mnie mnie zadowala!!! Ale nie chciałem tracić więcej czasu. To mój rekord!!!


No toż to monster Gratki Seba !!!!!!
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #2 WKŁ Jeleń - obwód WRR - zawody drużynowe (2 osoby) oraz indywidualne

9
KONKURS Drużynowy:
Obrazek
..................................................................................Bizon...................................................Łoś...........................................Sitka..............................Lis.....................Zając................Niedź. Polarny
........................................................................Samiec............Samica..................Samiec.............Samica.................Samiec........Samica..............................................................................................................Razem
1. sebusmalinowski.....................................1= 3 pkt............2= 2 pkt...........1= 3 pkt.....................0......................5= 15 pkt........2= 2 pkt..........5=15 pkt............6= 12 pkt..............5= 15 pkt.......................67 pkt
2. jager..........................................................2= 6 pkt............6= 6 pkt...........5= 15 pkt...................6= 6 pkt...........2= 6 pkt.........0......................0.........................0.............................0....................................39 pkt
.................................................................................................................................................................................................................................................................................Bonus za 5 szt:...........................48 pkt
.................................................................................................................................................................................................................................................................................Bonus za medalowe sztuki:.......9 pkt

..............................................................................................................................................................................................................................................................................Łączny wynik drużyny:.........163 pkt

Medalowe sztuki:
1. Jeleń Sitkajski - 103,541 pkt
2. Niedźwiedź Polarny - 29,016 pkt
3. Niedźwiedź Polarny - 30,552 pkt

Linki z polowania:
https://www.thehunter.com/#profile/sebu ... n/72400218
https://www.thehunter.com/#profile/1jag ... n/72400272

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #2 WKŁ Jeleń - obwód WRR - zawody drużynowe (2 osoby) oraz indywidualne

10
PODSUMOWANIE WYNIKÓW KONKURSU INDYWIDUALNEGO:

I miejsce : sebusmalinowski - 143 pkt (128 pkt z polowania + 3x5 bonusów za najwyżej punktowanego : Łosia, Bizona oraz Jelenia Sitkajskiego)
II miejsce : sumarz73 - 96 pkt
III miejsce : gostek3245 - 94 pkt (89 pkt z polowania + 5 pkt bonusu za najwyżej punktowanego Niedźwiedzia Polarnego)
IV miejsce : Kashalott - 90 pkt
V miejsce : m4afiozo - 89 pkt (84 pkt z polowania + 5 pkt bonusu za najwyżej punktowanego Zająca Amerykańskiego)
VI miejsce : Makaan - 72 pkt (67 pkt z polowania + 5 pkt bonusu za najwyżej punktowanego Lisa Polarnego)

PODSUMOWANIE WYNIKÓW KONKURSU DRUŻYNOWEGO:

I miejsce : sebusmalinowski i jager - 178 pkt (163 pkt z polowań + 15 pkt bonusu za najwyżej punktowane sztuki)
II miejsce : Kashalott i gostek3245 - 157 pkt (152 pkt z polowań + 5 pkt bonusu za najwyżej punktowane sztuki)

Serdecznie gratulacje zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #2 WKŁ Jeleń - obwód WRR - zawody drużynowe (2 osoby) oraz indywidualne

11
Dzięki za fajny konkurs, gratulację dla mojego kompana jagera, że nie poddawał się do końca mimo, że było ciężko i mógł się zniechęcić. Cały tydzień staraliśmy się o dobry wynik i w ostatni dzień się udało. Kashalott chyba nie będzie zadowolony sporo em$ mu poleci hehe. Dzięki wszystkim za walkę, mam nadzieję tylko, że z czasem frekwencja myśliwych biorących udział będzie większa, na pewno byłoby ciekawiej. Darz Bór.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #2 WKŁ Jeleń - obwód WRR - zawody drużynowe (2 osoby) oraz indywidualne

12
Dopisuję się do podziękowań Sebusia. Faktycznie cały czas jeszcze niestety gram na zwykłej serial v-card i musze mieć najnizsze nastawy, a i to czasami nie wystarcza... Np. na TG nawet nie mam co wchodzić. A na WRR Seba idąc był szybszy niż ja biegnąc... Tak mi muli gra :-(. Liczę, że następne rywalizacje ściągną większą liczbę myśliwych, znajdą czas na zmierzeniem się z postawionym wyzwaniem. Adrenalina mocno buzuje!!! Dzięki pomysłodawcom za ciekawy konkurs! Czekam na następne :-).
Darz Bór!

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #2 WKŁ Jeleń - obwód WRR - zawody drużynowe (2 osoby) oraz indywidualne

13
Witam. Dzieki za udział i Gratulacje za wygraną. Wiem jak to jest kiedy jest za słaba karta graficzna bo sam mam podobnie. Tez gram na najniższych ustawieniach poruszam się wolniej od innych graczy narazie tylko na niektórych mapach ale czym więcej przychodzi aktualizacji tym bardziej mi ścina i jest gorzej. My choć gra nam się gorzej wystartowaliśmy a gdzie reszta członków WKŁ Jeleń . Z niektórymi osobami rozmawiałem to stwierdzili że po co startować jak i tak nie mają szans na wygraną . Mam nadzieję ze następnym razem udział wezmie więcej członków nie tylko żeby wygrać ale tak dla samej zabawy i checi rywalizacji. Darz Bór

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #2 WKŁ Jeleń - obwód WRR - zawody drużynowe (2 osoby) oraz indywidualne

14
Każdy konkurs uczy nas czegoś nowego, pierwszy był robiony na całkowitym spontanie i wzięło w nim 8 osób. Zabawa była świetna, chociaż wysiłek też całkiem spory, szczególnie zebrać się z drugą osobą w jednym czasie i oderwać (bez przerw) od świata na 2 godziny :)

Aby poprawić frekwencję postanowiliśmy aby:
- drugi konkurs zaanonsować z odpowiednim wyprzedzeniem (7 dni )
- oraz go wydłużyć (z 2 do 7 dni) aby więcej osób mogło sobie wybrać dogodny czas,
- wprowadzić kategorię indywidualną
- zaprosić także wszystkich stażystów WKŁ
- dodatkowo pojawiły się nagrody rzeczowe dla najlepszych
niestety frekwencja w drugim konkursie bez większych zmian (7 to nie więcej niż 10% wszystkich osób w WKŁ)

Czas na przeprowadzenie ankiety wśród członków WKŁ (postaram się opracować pytania na dniach), które pozwolą wyciągnąć odpowiednie wnioski, by ostatecznie uatrakcyjnić kolejny konkurs planowany w ostatnim tygodniu kwietnia. Być może warto by zastanowić się nad zmianą formuły, np konkurs oparty na rodzinie zwierząt a nie rezerwacie lub gra drużynowa ale w różnych rezerwatach jednocześnie (tu trzeba by komunikować się za pomocą TeamSpeaka), może coś uprościć albo skrócić czas.... Ja osobiście chciałbym aby były to konkursy nieco inne niż te z którymi mamy do czynienia w grze (która ma dosyć duże ograniczenia w tym zakresie).

Darz bór

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Konkurs #2 WKŁ Jeleń - obwód WRR - zawody drużynowe (2 osoby) oraz indywidualne

15
sebusmalinowski - napisał

" Kashalott chyba nie będzie zadowolony sporo em$ mu poleci hehe. Dzięki wszystkim za walkę, mam nadzieję tylko, że z czasem frekwencja myśliwych biorących udział będzie większa, na pewno byłoby ciekawiej. Darz Bór.
"

Kashalott się cieszy że gracie ;) Że nie został sam na polu walki hehehehehhehehhehehehheehehe
Kashalott już ma wszystko co jest w tej grze do kupienia więc co mu pozostało?? Bawić się tą grą a jak się bawić to oczywiście nie samemu ale z wami ;)
Dlatego wstąpiłem do koła i dlatego wspieram jego działalność a czy będę pierwszy ,drugi czy ostatni (oczywiście daję z siebie wszystko) to już pikuś hehehePan Pikuś:)
Zacytuje za Makaanem "Każdy konkurs uczy nas czegoś nowego" ,każde polowanie to nauka a zarazem szansa na coś pięknego
Weźmy ten konkurs :Gostek strzela swojego pierwszego niebieskiego lisa do tego Niedźwiedzia na Top 100 ,Seba powala swojego życiowego łosia , nawet takiego jak ja upolowałem trudno zanleść od tak heheh i ten czas który upływa podkręcając napięcie i to myślenie gdzie pójść żeby trafić coś fajnego a i oczywiście jak najwięcej ;) . Czy nie warto ? kto nie próbował ten nie wie :(
Gratuluję wszystkim wyników -Miło było z wami powalczyć a jako sponsor tej imprezy przygotowałem nagrody niespodzianki dla uczestników ale myślę że o tym Makaan niedługo napisze ;)
Darz Bór
Pamiętaj Kashalott to największy Drapieżnik na świecie hehehe


Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
Zablokowany

Wróć do „Informacje i Ogłoszenia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron