Powrót po latach...

1
Czołem wszystkim Hunterom.
Po latach wracam do wirtualnego polowania. Grałem od 2011 do 2015 roku, jednakże utraciłem konto. Jego utrata spowodowała przerwę w grze. Musiałem ochłonąć i pogodzić się z utraconym dobytkiem i osiągnięciami. Teraz zaczynam od nowa :( . Oczekuję właśnie na kilka boksów zamówionych z Amazona, a tym czasem powolutku sobie poluję na tyle na ile żona, dzieci i inne obowiązki pozwalają ;) . Jak przyjdą Boxy, mam zamiar aplikować do WKŁ "Jeleń". Mam nadzieję, na sympatyczną, wspólną grę w Waszym towarzystwie.

Darz Bór dla Wszystkich pasjonatów.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links

Re: Powrót po latach...

5
Dziękuję Koledzy za przywitanie i zaproszenie do koła z którego bardzo chętnie skorzystam jeśli mogę z tak początkowym kontem.
Co do utraty mojego konta. No niestety jest to tylko i wyłącznie moja wina. Wstyd jak diabli... Żona drwi do dziś ;) Wydawałoby się, że facet wówczas 37 letni, wykształcony, jak mniemał inteligentny ;) powinien mieć głowę na karku i umieć czytać ze zrozumieniem, a się okazało, że....
Na allegro znalazłem ofertę sprzedaży konta przez testera gry The Hunter. Pan ten sprzedawał konto na którym testowano grę. Wszystkie licencje i premka... Konto było do 2014 roku. A zakupiłem je na początku 2011. Radość była wielka... Pan był bardzo sympatyczny, pomocny itd. Rozmawialiśmy nawet przez kilka dni. Potem nawet pytał jak się gra, czy jestem zadowolony... Wszystko pięknie, ładnie tyle, że nie doczytałem ( a było napisane w meilu) że ważność konta upływa w 2014 roku. Ja to zrozumiałem tak, że zakończą się licencje i premka, ale byłem przekonany, że po opłaceniu co trzeba będę mógł grać dalej. Jak się okazało w 2014 roku w określonym dniu konto zostało usunięte- całkowicie. Cały dorobek, poświęcony czas poszedł w pi.... Ręce opadły i lufa ( ta z gry ;) ) też, na długi czas :) A wystarczyło się nie jarać i czytać ze zrozumieniem... Polak mądry po szkodzie.

Link:
BBcode:
HTML:
Hide post links
Show post links
ODPOWIEDZ

Wróć do „Wprowadzenie dla nowych graczy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości